ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів

  487   3 22.08.2011, 14:56 | Новости, Происшествия
Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів У серпні 2011 року за допомогою до журналістів звернувся Ерік Юрійович Григорян, директор ПП «Укрінтерпостача», яке знаходиться у с. Трикратному Вознесенського району Миколаївської області.

Підприємець є засновником та директором названого підприємства, успішно веде бізнес з 1999 року. Ерік Юрійович відома публічна особа з високими моральними цінностями, депутат Миколаївської обласної ради шостого скликання. Десятки виборців вдячні йому за людяність, матеріальну та моральну допомогу.

Однак, на жаль, позитивні та успішні бізнесмени у нашій державі часто стають мішенню для рейдерів та недобросовісних правоохоронців. Як свідчать факти, Ерік Григорян також не став виключенням – на нього, його підприємство, співробітників останнім часом здійснюється шалений тиск з боку правоохоронців. Зокрема Еріку Юрійовичу повідомили мешканці с. Олександрівка Вознесенського району Миколаївської області про те, що невідомі особи, які представлялися співробітниками міліції та відмовлялися пред’являти службові посвідчення, намагалися збирати про Григоряна та діяльність його підприємства негативну інформацію. Зокрема розпитували громадян про те, чи порушує бізнесмен чинне законодавство України і які саме правопорушення він вчинив.

Зрозуміло, що просто так наша міліція цікавитись подібними речами не буде. Тому Ерік Юрійович 15 липня 2011 року, 21 липня 2011 року та 8 серпня 2011 року звернувся до Вознесенської міжрайонної прокуратури із заявою про проведення перевірки фактів намагання отримати інформацію та втрутитись у бізнес та приватні справи бізнесмена. Однак прокуратура, на що і варто було розраховувати, не поспішала з перевіркою вказаних фактів. А тим часом, як стверджує у своїх зверненнях бізнесмен, йому надійшла пропозиція від колишнього начальника відділу по боротьбі з економічними злочинами ГУ МВС України у Миколаївській області Олександра Заволоки про те, щоб Григорян добровільно і якнайшвидше вийшов з фракції БЮТ Миколаївської обласної ради. Колишній міліціонер дав зрозуміти – якщо умова не буде виконана, то почнуться наїзди з боку правоохоронних органів на бізнес.

Ерік Юрійович, як людина порядна, високо інтелігентна, патріот своєї Батьківщини, звісно, від пропозиції Заволоки відмовився. Після чого, очевидно, і почався тиск.

Зокрема, правоохоронці взялися за перекручування ситуації, що сталася в смт. Олександрівка Вознесенського району 19 червня 2011 року. Саме у цей день на пайових землях площею 438 гектарів, які належать ПП «Укрінтерпостач» «Авіакомпанія спецпризначення «Миколаїв – Аеро» проводила авіа – хімічні обробки. І саме у цей день у Вознесенську районну санітарно – епідеміологічну станцію (РСЕС) з приймального покою Вознесенської центральної районної лікарні (ЦРЛ) надійшли екстрені повідомлення про ніби – то отруєння невідомими ядохімікатами мешканців смт Олександрівка Рілік Світлани Петрівни та Дяченко Кароліни Іванівни.

Вознесенською РСЕС було проведено обстеження щодо надання першої медичної допомоги названим пацієнткам і встановлено зі слів Рілік та Дяченко, що обидві ніби – то проходили по узбіччю дороги , яка межує з полем, та стали почуватися зле після того, коли вдихнули різкий запах ядохімікатів. Після чого звернулись до Олександрівської швидкої допомоги та були госпіталізовані у Вознесенську ЦРЛ.
А 20 червня 2011 року з такими ж симптомами та скаргами до лікарні звернулася ще одна громадянка – Панченко Анастасія Василівна. Однак, як виявилося, остання пацієнтка знаходилась на території ліквідованої автозаправки АТП, де сталася пожежа, стояв густий дим. Пацієнтка надихалася, її нудило, піднявся тиск, боліла голова. Цікаво, що і Панченко також поставили діагноз – отруєння ядохімікатами.
У Дяченко та Рілік були взяті проби на наявність у крові холін естеразу. В результаті отруєння не підтвердилося. Після чого, що логічно, і Рілік і Дяченко написали власноручні заяви про те, що не мають до Еріка Григоряна жодних претензій.

Зрозуміло, що провокація з боку зацікавлених у знищенні чи захопленні бізнесу Григоряна та розвалу фракції БЮТ у Миколаївській обласній раді осіб провалилася. Однак на цьому вони не зупинилися. Так 19 сепрня 2011 року за вищевикладеними, зрозуміло перекрученими обставинами Міжрайонною прокуратурою м. Вознесенська Миколаївської області була порушена кримінальна справа за фактом. Однак не виключено, що вона може перерости у кримінальну справу проти непокірного Еріка Григоряна.

Журналісти програми «Корупція по – українськи» з метою зясування обставин та перевірки заяв директора ПП «Укрінтерпостач» виїжджали на місце так званих подій. В рамках розслідування на протязі трьох днів особисто зустрічалися с «потерпілими», начальником районної СЕС, слідчим у справі. Зв’язувалися по своїх канал з керівництвом головного слідчого управління Миколаївської області та прокуратури.

Було встановлено, що ні Рілік, ні Дяченко дійсно не мають претензій до підприємця Григоряна, стверджують, що він є відомою особою з позитивною репутацією серед місцевих жителів. Отже про яку кримінальну справу може йти мова, якщо матеріальних та інших збитків не нанесено, а результати дослідження вказують на те, що отруєння не було?

Бізнесмен Григорян для впливових миколаївських політиків став незручним, а його успішний бізнес, очевидно, комусь припав до душі. Тому журналістам доведеться тримати на контролі розвиток подій. Інакше підприємця можуть елементарно розорити, чим, на жаль, у нашій державі нікого не здивуєш.

Ілона Обдар

Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів


Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів


Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів


Про те, як міліція знищує успішних бізнесменів

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (1)
Декабрь 2020 (2)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области