ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июнь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
         

Гасіть світло, або Як в Україні ринок електроенергії запроваджують

  309   0 28.05.2019, 09:01 | Статьи, Экономика
Гасіть світло, або Як в Україні ринок електроенергії запроваджують

В Україні з 1 липня має запрацювати ринок електроенергії. Закон, за яким він впроваджується, передбачає право обирати постачальника на власний розсуд. Однак через те, що цей ринок контролюється обмеженим колом компаній, розраховувати на різноманіття вибору та більш-менш справедливі тарифи українцям навряд чи доводиться.

Нагадаємо, Закон «Про ринок електричної енергії України» був ухвалений парламентом під головуванням нині палкого поціновувача Регламенту Андрія Парубія у 2017 році. Але тоді Андрій Володимирович не зважав на грубі порушення Закону «Про Регламент Верховної Ради» і на те, що 80 поправок до другого читання були проголосовані пакетом. Та й висновками Головного юридичного управління ВР щодо того, що деякі статті документа суперечать Конституції, також знехтували. Законопроект, виписаний на користь монополістів, було ухвалено. А частина народних обранців, які підтримали документ, лише повторювали як мантру, що створення ринку енергії прописано в зобов'язаннях щодо Договору про заснування Енергетичного співтовариства і в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Тому з 1 липня очікуємо, згідно із законом, на повноцінний запуск ринку, де споживачі (в першу чергу це стосується промисловості) можуть вільно обирати постачальника й купувати ресурс за різними цінами. Наприклад, шляхом укладання двосторонніх договорів за довгостроковими контрактами. За таких умов електроенергія буде найдешевшою, адже основним гравцем на такому сегменті ринку тут має бути «Енергоатом», потужності якого не можуть гнучко реагувати на зміни обсягу споживання.

Закупівля «на добу вперед» підійде тим, хто не може заздалегідь запланувати обсяги свого споживання. Тут першу скрипку, вочевидь, має зіграти теплова і гідрогенерація. Але вартість ресурсу буде дорожча на 10-20%, ніж за двосторонніми договорами.

Внутрішньодобовий ринок розрахований на тих, хто не може спрогнозувати споживання електрики на добу вперед. Це царина ТЕС, ТЕЦ та гідроенергетики. Вартість ресурсу в цьому сегменті ринку буде ще більшою відсотків на десять.

Найдорожча ж електроенергія на балансуючому ринку.

У нашій країні найбільшими виробниками електрики є держпідприємство «Енергоатом» та ДТЕК, що належить Ахмєтову. І ось в чому парадокс: саме його підприємство відіграватиме головну роль у ключових ринках - «на добу вперед» та внутрішньодобовому. Враховуючи те, що олігарх контролює близько 80% потужностей в цих сегментах, мріяти про справжню конкуренцію на ринку не доводиться. 

Більше того, на останньому засіданні уряду прем'єр Гройсман, який раніше встиг заявити про свою відставку, тишком-нишком підніс олігарху ще один приємний подарунок, поклавши тягар спецобов'язків із компенсації тарифів для населення виключно на державні компанії.

Нардеп Сергій Лещенко, який разом із представником новообраного президента в Кабміні Андріем Герусом був присутній на урядовому засіданні, описав побачене як треш. Адже в порядку денному цього питання не було. Більше того, всі проекти постанов ухвалювалися одним голосуванням, тобто пакетом, без озвучування переліку пунктів, без виступів та обговорень.

«Як виявилося, перед цим відбулося таємне засідання Кабміну. Стенограма цих зборів, які називаються «апаратною нарадою», є в нашому розпорядженні. І там видно, як плелася ця змова й свідомо готувалося рішення за спиною всієї країни», - повідомив нардеп на своїй сторінці в «Фейсбуці».

Андрій Герус був більш стриманий у своїх висловлюваннях. На його думку, деякі рішення Кабміну містять дискримінаційні норми, які ставлять державні компанії у гірші умови. При цьому приватні енергетичні компанії мають привілегійоване становище. На жаль, такі рішення ухвалювалися поспіхом ще до отримання відповідного висновку Антимонопольного комітету.

Також він констатував, що деякі рішення викликали нарікання від іноземних компаній, які розглядали можливість інвестувати в генеруючі потужності в Україні, що є важливим як для залучення іноземних інвестицій, так і для демонополізації ринку.

«Вони зводилися до того, що такі нові правила обмежують конкуренцію і створюють перевагу окремим локальним енергетичним компаніям», - пояснив він на своїй сторінці у «Фейсбуці», додавши, що було б доцільно повторно винести такі складні дискусійні питання для повноцінного розгляду та прозорого прийняття рішення.

Наразі склалася доволі дивна ситуація. Так, ахметівський ДТЕК жваво рапортує про те, що готовий до запуску ринку електроенергії з 1 липня. Не відстає від нього й «Укренерго», голова якого вважає, що на 100% до запровадження ринку ми готові не будемо ніколи, тому й відтягувати неминуче не варто. Та й Гройсман наголошує на готовності учасників до запровадження ринку. Таку ж позицію має й НКРЕКП. А міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик лякає українців тим, що у разі незапуску з 1 липня повноцінного ринку електроенергії країна може втратити мільярди гривень макрофінансової допомоги від Євросоюзу та інших міжнародних фінансових інституцій.

На противагу цим «мастодонтам» виступає не тільки експертне середовище, а й Українська Асоціація незалежних постачальників електроенергії (АНПЕ), яка просить відтермінувати впровадження закону про ринок електрики через те, що наразі не вирішено купу проблем. У тому числі із перехресним субсидуванням різних категорій споживачів, відсутністю координаційного центру й підприємств, які виконували б функції оператора ринку і гарантованого покупця. Дається взнаки також відсутність програмного забезпечення, необхідного для роботи ринку «на добу вперед», внутрішньодобового й балансуючого ринків. І це вже не кажучи про невирішене питання катастрофічної заборгованості за електрику. Тому в асоціації вважають, що ці проблеми можуть призвести до банкрутства більшої частини постачальників електрики, скорочення конкуренції на ринку і неконтрольованого зростання тарифів.

Між цих двох вогнів опинилися міжнародні партнери. Так, в ЄБРР мають сумнів щодо ймовірності повноцінного запуску ринку та кажуть про невпевненість інвесторів у стабільній роботі енергосистеми. А в енергетичній секції групи підтримки України в Єврокомісії заявляють про можливість поетапного запровадження ринку за наявності чіткого плану дій. 

В одному сторони цього протистояння одностайні - запуск ринку призведе до підвищення цін на електрику для споживачів. Називають різні цифри подорожчання послуги - від 30 до 200%. Але тут потрібно нагадати, що за законом про ринок електроенергії встановлення цін на послуги постачальника універсальної послуги (згідно із тлумаченням закону, універсальна послуга - це постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на всій території України. - Прим. авт.), покладається на НКРЕКП. Це дає надію на те, що наші права захищатиме нацрегулятор, який гіпотетично не повинен допустити грабіжницького подорожчання послуги. Проте коли згадати, як НКРЕКП жваво схвалювала всі пропозиції по тарифах від компаній-постачальників, ця надія стає примарною.

Скоріш за все, запуск ринку електроенергії все ж таки буде відкладено. Але чи буде надалі врегульовано всі проблемні питання, наразі невідомо.

Аріна МАРТОВА

Вечірні Вісті

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июнь 2019 (825)
Май 2019 (1058)
Апрель 2019 (1008)
Март 2019 (1069)
Февраль 2019 (946)
Январь 2019 (1032)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области