ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Март 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

Українці є гідними гідних зарплат

  281   0 13.07.2016, 14:40 | Новости, Экономика
Українці є гідними гідних зарплат

 

Дискусія щодо справедливості встановлених цін та запроваджених владою тарифів має перетворитися на обговорення стратегії українського розвитку і добробуту. Так вважає лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Він підкреслив, що економічна політика є найбільш проблемним сектором у діяльності нинішньої української влади. «Якби нинішні очільники держави так само керували своїм власним бізнесом, як вони керують національною економікою - вони б давно вже збанкрутували. Тож, скоріше за все, вони є лише гарними учнями своїх попередників, які добре розуміли, що патологічно неадекватна і наскрізь корумпована влада може існувати лише у бідному суспільстві», - цитує політика видання «Лівий берег». 

Наливайченко наголошує, що від влади слід категорично вимагати політики, яка зробить українців заможними та менш вразливими від кон'юнктури цін.  «Таким суспільством зручніше маніпулювати. Такі голоси легше «купувати» на усіляких виборах. За таких умов завжди достатньо контролювати держбюджет, періодично підвищуючи мізерні пенсії та зарплати бюджетників», - написав лідер руху «Справедливість».

 

В Україні можна створити від 700 тисяч до мільйона робочих місць

 Нинішні можновладці не здатні знизити рівень бідності та безробіття та запустити нові чинники економічного зростання. Проте, ті хто прийде замість них, матимуть усі можливості для створення від 700 тисяч до 1 млн. нових робочих місць впродовж наступних двох-трьох років, - вважає лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.  

Видання «Лівий берег» опублікувало стратегію розвитку ринку праці, яку пропонує впровадити політик.

Інвестувати у робочі місця. Бюджетні кошти слід спрямовувати не на усілякі там махінації із рефінансуванням комерційних банків та не на підтримку олігархічних монополій, а на прямі бюджетні інвестиції у національні проекти, кредитування підприємств, розвиток інфраструктури, реформування професійної освіти та перепідготовку працівників. 

Розвивати альтернативну енергетику. В період стагнації економіки держава єдина здатна створювати робочі місця через реалізацію проектів в будівництві, обороні чи енергетиці. Реалізація проектів  у цій сфері особливо важлива для сільської місцевості та підприємств середньої ланки. Поза всяким сумнівом, розвиток альтернативної енергетики, чи в якості державного проекту, чи на умовах державно-приватного партнерства  сприятиме створенню нових робочих місць та зниженню залежності країни від енергоносіїв. За розрахунками експертів, в Україні очікувана кількість нових робочих місць від реалізації таких проектів може становити до 60 тисяч.

 

Розвивати транспортну інфраструктуру. В Україні 97% доріг потребують ремонту. «Я наполягаю на початку будівництва нової мережі сучасних українських автомагістралей, так як це робили і роблять США, Німеччина, Польща, Хорватія. Відповідні програми в Україні мають реалізовуватися на основі державно-приватного партнерства із залученням провідних світових інженерних компаній. Ефектом стане не тільки створення робочих місць але й зниження транспортних витрат, розвиток виробництва, міжрегіональної торгівлі, підприємництва в регіонах, в решті решт, зростання зайнятості в інших секторах економіки», - підкреслив Наливайченко. За експертними прогнозами, у цій сфері може бути створено понад 100 тис. нових робочих місць.

 

Підвищувати енергоефективність нерухомості. Такі програми успішно реалізовані в країнах ЄС, зокрема Німеччині. За оцінками експертів, впровадження програм термомодернізації ЖКГ дозволить Україні щорічно економити біля 2 млрд. дол. лише за рахунок зниження імпорту газу та створити майже 150 тис. робочих місць.  Витрати на програму компенсуються впродовж 6-7 років.

 

Переробляти сміття. Остання трагедія на львівському сміттєзвалищі вчергове підкреслила проблему утилізації сміття в Україні. «Ви тільки уявіть, що загальна площа лише зареєстрованих сміттєзвалищ в Україні становить 12 тисяч квадратних кілометрів, що дорівнює території Чорногорії або Кіпру. До того ж, щорічно з'являється 32 тисячі несанкціонованих звалищ, кількість відходів постійно зростає і вже перевищує 300 кг на рік на одну особу. Існує експертна думка, що якби в Україні переробляли хоча б 50% відходів, то лише додатковий прибуток від реалізації вторинної сировини міг скласти 3,3 млрд гривень»,- написав політик.

Реалізація інвестиційних проектів у цій сфері може дати майже 200 тис. робочих місць.

 

Відновлювати ліси.

В Україні, в цій сфері можна створити майже 100 тис. нових робочих місць та залучити для цього кілька десятків мільйонів дол. міжнародної фінансової допомоги.

 

Розвивати іригаційну систему. Такі проекти, за експертними розрахунками, передбачають створення додатково майже 50 тис. нових робочих місць у 4 південних областях, без урахування зростання постійної та сезонної зайнятості безпосередньо у АПК.

 

«Перспективних сфер та критично значущих національних проектів можна запропонувати ще велику кількість. Але кому їх пропонувати та з ким обговорювати?!... Прикро, але працевлаштувати мільйони людей можна буде лише тоді, коли буде звільнено принаймні кількадесят VIP-осіб», - вважає лідер руху «Справедливість».

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Март 2019 (781)
Февраль 2019 (946)
Январь 2019 (1032)
Декабрь 2018 (1014)
Ноябрь 2018 (1031)
Октябрь 2018 (1050)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области