ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Податкове «ярмо» від Мінфіну

  448   0 07.12.2015, 11:20 | Статьи, Экономика
Податкове «ярмо» від Мінфіну

Урядовий проект так званої податкової реформи не можна назвати реформаторським документом. Адже якщо цей закон набуде чинності, то залежність бізнесу від профільних чиновників не лише не зменшиться, а навпаки - зросте. А єдине «нововведення» від Мінфіну - покриття дефіциту бюджету за рахунок збільшення податків для бізнесу та населення. В результаті можна очікувати розростання тіньового сегменту економіки та закриття підприємств, стрімкого стрибка цін на ліки та загалом падіння рівня життя українців.

Довогоочікуваний проект податкової реформи від Мінфіну отримав неофіційну назву «все по 20». Цей документ встановлює однакову 20%-у ставку податку на прибуток підприємств, на додану вартість, на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок. І саме на плечі населення ляже основний податковий тягар.

По-перше, Мінфін знівелював чинну шкалу оподаткування фізичних осіб, коли дохід до 12,18 тис. грн (10 мінімальних зарплат станом на 1 січня 2015 року) обкладається 15%-ю ставкою, а вищий - 20%-ю. Тепер уряд хоче забирати в українців 20% від прибутку, незалежно від його рівня.

«Роботодавцю буде вигідно офіційно платити мінімальну заробітну плату, бізнес ще більше зайде в тінь», - каже «ВВ» експерт громадянської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Володимир Дубровський.

А з огляду на те, що Кабмін продовжив на 2016 рік 1,5%-й  військовий збір, українцям доведеться віддавати в державну казну 21,5% від своїх зарплат.

До того ж, у чотири рази підвищено податок з дивідендів - за таких умов не варто розраховувати, що люди захочуть вкладати гроші у цінні папери. При цьому не знижено 20%-й податок на доходи, отримані від депозитів (так званий інвестиційний податок).

Мінфін обрав справді злочинний спосіб наповнення державної казни - підвищення цін на ліки. Так, у запропонованому документі загальна ставка по ПДВ зберігається на рівні 20%, при цьому передбачається усунення спеціальних режимів для виробників фармацевтичної продукції. Це призведе до подорожчання ліків щонайменше на 13%.

 «Підвищення цін на ліки змусить багатьох людей або відмовитися від лікування, або вдаватися до крайнощів, аж до скоєння злочину, щоб вилікувати себе чи своїх рідних, - каже Володимир Дубровський. - Кількість смертей в країні може зрости ледь не до рівня втрат від війни на Донбасі».

За його словами, у багатьох розвинутих країнах - Канаді, Ірландії Великій Британії - ліки взагалі не оподатковуються, а у Франції та Іспанії діє суто символічна ставка. Та якщо такий податок запроваджують, то за його рахунок мають фінансуватися фонди для лікування малозабезпечених.

«Однак у нас немає таких фондів, і навряд чи вони будуть створені. В Україні не лише не компенсується вартість ліків, їх навіть не постачають повною мірою у лікарні. Ліки - це специфічний продукт, їх не купують більше, ніж потрібно. Тут немає можливості для зловживань, тому в Україні лікарські препарати взагалі потрібно звільнити від ПДВ», - пояснив експерт.

Спеціальні режими скасовують і для сільськогосподарських виробників, що також призведе до росту цін на їхню продукцію.

«Від цього виграють лише великі зернотрейдери - спекулянти зерном», - відзначив у коментарі «ВВ» депутат від «Батьківщини» Андрій Павловський.

Зачепить громадян і запропоноване Мінфіном підвищення акцизів. Так, у мінфінівський документ закладені збільшені акцизні ставки для виробників алкогольної продукції (від 50% до двократного) та тютюнових виробів (на 40%).

 «Поки у нас діє тіньовий збут тютюну і алкоголю, жодні акцизи не забезпечать бажаного надходження до бюджету, - зауважує  Володимир Дубровський. - Потрібно враховувати конкретні умови. Якщо горілка буде дуже дорогою, люди перейдуть на самогоноваріння та домашнє вино. Отож, зростання акцизів навпаки призведе до зменшення наповнення бюджету, сприятиме процвітанню чорного ринку і завдасть шкоди здоров'ю людей».

Наступний «сюрприз під ялинку» для українців - підвищення податку на нерухомість із 2% до 3%. Тобто якщо раніше власники квартир понад 60 кв. метрів і будинків понад 120 кв. метрів мали сплатити за перевищення цих лімітів 27,56 грн за «квадрат», то в разі ухвалення парламентом цього документу - уже 41,34 грн. Здавалося б, сума незначна, але власнику звичайної трикімнатної квартири площею 80 кв. м доведеться віддати не 550, а 826 грн у рік.

Вчергове хочуть запровадити податок на розкіш. Так, із власників квартир площею понад 300 кв. м та будинків понад 500 кв. м пропонують брати фіксовану суму в розмірі 25 тис. грн щороку, стільки ж - із власників автомобілів вартістю понад 1 млн грн (нині оподаткуванню підлягає автомобіль з об'ємом двигуна понад 3 л).

«Податок на розкіш ніколи не приносить значних надходжень до бюджету, - каже Володимир Дубровський. - Це більше політичний трюк, аби показати, що багаті теж витрачаються. Хоча є велика небезпека, що такий податок ляже на середній клас. Так, після девальвації стандартний автомобіль фольксваген «Пасат» коштує 1 млн грн. Тому тут варто було б оподатковувати джерела збагачення, наприклад, майно раніше приватизованих підприємств». 

У документі передбачені зміни в оподаткуванні видобування газу. Так, з 1 січня 2016 року планується зменшити ренту з 55% до 29% для приватних компаній, які видобувають газ із глибини до 5000 м, а з покладів понад 5000 м - з 28% до 14%.

«Водночас ренту на видобування газу державними підприємствами, зокрема «Укргазвидобування», планують залишити на рівні 70%, - каже Андрій Павловський. - Це фактично вбиває виробництво українського газу, який має йти на потреби населення.

Більше того, очікується чергова хвиля зростання тарифів на газ та тепло. І це на тлі економічної кризи та заморожування соціальних стандартів. Правило всім затягнути паски можновладці на себе не поширюють, інтереси фінансово-олігархічних груп недоторканні».

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» вимагає зниження ренти для державних видобувних підприємств із нині чинних 70% до 29%. Це дозволить збільшити виробництво українського газу та в рази зменшити тарифи на газ та тепло для людей.

Мінфін не відмовився і від згортання в країні спрощеної системи оподаткування. Із неї мають вивести всіх юридичних осіб (окрім сільгоспвиробників) і залишити лише фізичних осіб-підприємців. За рахунок переходу на спрощену систему кількість платників податку на прибуток планують збільшити з 523,6 тис. до 685,3 тис., при цьому ставку податку на прибуток хочуть підвищити з 18% до 20%.

«Одним лише жорстким податковим тиском не вдасться покрити дефіцит державного бюджету. Якщо не змінити способи сплати податків, то, найімовірніше, економіка продовжить падіння, а державна казна поповнюватиметься за рахунок інфляції. Причому вимоги МВФ - це передовсім збалансований бюджет. Лише ліберальна податкова реформа може забезпечити достатній рівень бюджетних надходжень та зменшити залежність бізнесу від профільних чиновників», - відзначив Володимир Дубровський.

За його словами, мінфінівський законопроект працюватиме у зворотному напрямку: «Податковий інспектор у ручному режимі буде вирішувати, кому він відшкодує ПДВ, кому ні, який податок на прибуток має платити те чи інше підприємство. І це зробить життя бізнесу нестерпним. Тому про жодну податкову реформу, яка змінює відносини між платниками податків і державою, не йдеться. Документ так само передбачає нецивілізовані «договорняки», які нищать наш бізнес».

Вікторія ЧАЙКА

gazetavv.com

 

Коментарій експерта

 

«Проект податкового кодексу від Мінфіну знищує бізнес та відштовхує від України інвесторів»

 

Володимир ДУБРОВСЬКИЙ,
експерт громадянської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ»:

«Чому уряд намагається «збити» стільки грошей з бізнесу та людей? Бо він не виконав свого домашнього завдання, яке було записане у програмі діяльності Кабміну на 2015 рік. Зокрема, треба було скоротити державні витрати на 10% від ВВП. Для цього чиновники мали напружено працювати, провести реформи в системах освіти, медицини, соціальної допомоги, зокрема, відмовитися від програм, за якими держава допомагає не бідним, а всім підряд. Окрім цього, потрібно було завершити реформу державних закупівель. Та Кабмін цього не робив. Чому? Бо це невигідно корупціонерам, за цим стоять інтереси певних олігархів.

Мінфін категорично не хоче втрачати можливості вибірково «вибивати» податки. Чиновники, до того ж, прагнуть наповнити бюджет у будь-який спосіб: не повертаючи підприємствам ПДВ, знищуючи спрощену систему оподаткування. І це, на жаль, цілком задовольняє міністра фінансів. Мінфін не переймається тим, що такий нецивілізований підхід не дозволяє бізнесу розвиватися, відштовхує від України інвесторів. Прикриваючись вимогами МВФ, уряд намагається покласти податковий кодекс «під ялинку», сподіваючись, що його ухвалять похапцем. На це навіть Азаров свого часу не наважився.

Водночас проект ліберальної податкової реформи Ніни Южаніної передбачає зміну самого способу сплати податків, перенесення податкового навантаження з малого і середнього бізнесу на олігархів та приватизовані підприємства. Однак ці наміри наражаються на вимогу МВФ не зменшувати податковий тиск, бо це начебто не дозволить скоротити державні витрати. Хоча це питання вирішується зміною кількох положень законопроекту».

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (729)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области