ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Культовий супергерой Людина-Павук повертається на екрани цього тижня

  474   0 11.12.2018, 14:02 | Новости, Культура
Культовий супергерой Людина-Павук повертається на екрани цього тижня

Відтепер у анімації нового покоління - «Людина-Павук: Навколо Всесвіту»! Підліток з Нью-Йорка живе у світі безмежних можливостей Людини-павука, де костюм супергероя носить не лише він.  

 Майлз Моралез веперше з'явився в коміксах "Людина-павук" в 2011 році завдяки американському письменнику і автору коміксів Брайану Майклу Бендісу та художниці Сарі Пікеллі. Під час відпустки, організованою Marvel, Бендіс та його колеги обговорювали комікс «Людина-Павук. Щоденник супергероя» та що потрібно було б змінити аби створити улюбленого всіма персонажа. Декілька місяців потому, під час довгої велосипедної прогулянки йому в голову прийшла ідея, що так як Пітер Паркер помер героїчно, інший герой міг би продовжити його місію. Відразу після народження Майлз став улюбленцем фанатів - його батько був афроамериканцем, а мати пуерторіканкою, а він сам був розважливим, захоплюючим та сучасним образом Людини-Павука.

Брайан Майкл Бендіс розказав про причини які надихнули його зробити Майлза афроамериканцем - його двоє всиновлених дітей; вибори Барака Обами в Америці; а також актор Дональд Гловер в піжамі Людини-Павука в одному з епізодів ТВ-шоу телепрограми «Спільнота» (Community),  де, як думав він, це виглядало доречно. На пуерто-ріканську сторону Майлза надихнув Аксель Алонс, який в той час був головним редактором Marvel. Біографія Аксела дуже схожа з біографією Майлза; його мама британка, а тато мексиканець і він хотів щоб його син  чекав з нетерпінням на Людину-Павука з іспанським прізвищем Моралез. У багатьох інтерв'ю Аксель зазначає що рішення зробити Майлза наполовину іспаномовним було трохи егоїстичним з його боку, але він вважає, що результат себе виправдав.

- Для свого костюма «Павука», Майлз розпилює червоний та чорний кольори замість традиційних червоного та синього. Цей жест відображає його стиль бруклінського підлітка.

- У кімнаті гуртожитку Майлза можна побачити постери репера Чанза.

- На додачу до звичайних супер сил Людини-Павука, таких як пускання павутину з рук (веб-шутінг), вміння триматися на різних поверхнях, спритність, сила, неймовірний слух та «павуче чуття», Майлз отримав додаткові унікальні супер сили - «ядовите жало» - електричний імпульс, який він може пускати у ворога лише за допомогою дотику, а також невидимість.

- Павук, який вкусив Майлза мав так ж саму супер силу невидимості, котра наглядно показана в фільмі. Спочатку Майлз стає невидимим лише коли він наляканий, тож йому потрібно навчитися контролювати це вміння і застосовувати його не лише коли йому лячно.

 

Анімаційний стиль

- Кінорежисери вирішили поєднати оригінальні методи друку костюма «Людини-павука» 1960-х з сучасною комп'ютерною графікою, щоб створити власний унікальний стиль. Філіп Лорд пояснює: «Ми намагалися додати в історію людяності разом з усіма неймовірними технологічними досягненнями». У фільмі можна побачити такі елементи з коміксу:

- Лінійна робота, щоб підкреслити міміку або рухи.

- Графічні елементи - використовуються для заповнення кадрів, таких як "BOOM" та "POW".

- Панелізація - розбиває кожну дію на панелі, а частота кадрів анімації імітує перехід від однієї панелі до іншої.

- Півтони - для відтворення тонів.

- Кольори розбиті на фігури, щоб надати їм більше наглядності.

- Малюнки від руки - деякі ефекти, такі як дим, іскри та вибухи - це все намальовано художником.

- Кінорежисери виключили ідею розмиття зображення фільму. Більша частина анімації виконана в режимі двійок, замість одиниць (зображення йдуть в режимі двох кадрів, а не одного і лише дванадцять зображень за секунду, замість двадцяти чотирьох), що рідко зустрічається в комп'ютерній графіці. Фактично, режисери хотіли щоб кожний кадр фільму виглядав як картина, коли нажимаєш паузу, щоб зберегти вірність стилю коміксів.

 

Ефекти

- Ефект несправного монітору - команда яка працювала дак ефектами в фільмі, отримала зелене світло і могла проекспериментувати з новими технологіями, що призвело до появи нового ефекту - ефекту несправного монітору або ефект збою. Зазвичай він трапляється коли показують героїв, будинки та автомобілі, під час землетрусів  в результаті появи героїв з різних Мультивсесвітів. Вони використовували декілька камер, які відображали різні Всесвіти - все було відзнято в однаковій якості і анімаційній графіці, але оброблено по-різному, щоб створити кубістичний, розбитий на фрагменти кадр.

- Просторові землетруси - художні керівники Дін Гордон та Патрік О'Кіф і їх команда хотіли представити паралельні світи з Мультивсесвітів, які вторгаються в наші світи. Кубізм здавався єдиною правильною ідеєю, так як він представляв собою декілька бачень епізоду в межах кадру зображення. Таким чином, в цій версії простір розривається і всередині кожного перелому ми бачимо інший кут, масштаб та розяснення одного і того самого місця. Кожен перелом показує паралельну, але трохи відмінну версію нашого світу, який існує в іншому Всесвіті і намагається віднайти себе в нашому світі.

- Мультивсесвіти - кінорежисери хотіли щоб портал проходив через коридори в інші Всесвіти, щоб уявити що трапляється коли ми розбиваємо субатомні частини і створюємо розрив в просторово-часовому континуумі. Технічна група Sony Pictures Imageworks розробила безліч камер, завдяки яким з'явилася можливість одночасно проектувати на екран сім різних кутів, дозволяючи їм відображати один одного в одній з камер в інакшому стилі.

- Майлз проти Венома - на війну Венома надихнув стиль аніме 2D перенесений в середовище 3D. Команда по розробці і компонуванню зробила так, щоб технологія друку на екрані стала одним з визначальних візуальних ефектів фільму.

- Невидимість Майлза - команда розробників звернула увагу на каракатиць, які можуть ставати невидимими. Вони використовують це вміння тільки якщо дивитися їм прямо в очі. Команда попрацювала над ідеєю і вирішила зробити Майлз невидимим в 3D серидовищі.

 

Зйомка

 

- Щоб правильно відобразити локації під час зйомок, творча група відвідала великі школи Лос-Анджелеса та Нью-Йорка для фото звітів. Режисер Боб Персічетті фотографував різні локації для зовнішніх і кольорових ключових місць, таких як Бруклін та Манхеттен.

- Алхімічна лабораторія - лабораторія була створена завдяки суміші матеріалів щоб відобразити паралельні аспекти Мультивсесвіту. Там також наявний зелений колір, тому що команда вирішила зробити його кольором зла, дискомфорту та застереження.

- Колайдер - в оригінальних коміксах він виглядає меншим, але кінематографістам потрібно було зробити його великим. Вони уважно вивчили Великий адронний колайдер в Женеві, який є найбільшим колайдером у світі. Він розташований в тунелі, який становить 17 миль по колу і 574 фути в глибину.

- Долина річки Гудзон - продюсери Філ Лорт та Крістофер Міллер шукали різні локації для зйомок «Людини-павука» за межами міста; творча група знімала в таких місцях як: ліс долини Гудзон в північній частині штату Нью Йорк. Арт-директор Патрік О'Ків вирішив збільшити розмір дерев втричі.

 

"Вечірні Вісті" 

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2021 (671)
Сентябрь 2021 (720)
Август 2021 (745)
Июль 2021 (601)
Июнь 2021 (724)
Май 2021 (806)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода