ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Kharkiv Music Fest з'єднає мудрість вічного з яскравістю і драйвом сучасного музичного мистецтва

  459   0 21.02.2018, 13:30 | Новости, Культура
Kharkiv Music Fest  з'єднає мудрість вічного з яскравістю і драйвом сучасного музичного мистецтва

KharkivMusicFest  - новий формат, новий погляд, новий підхід, новий вимір фестивального руху в Україні. KharkivMusicFest - безперечно фестиваль класичної музики, але його мета - показати, якою вона може бути різною. Джазовою чи авангардною. Виконаною у жанрі комедійного музичного-шоу чи такою, що звучить наживо у торгових центрах, на ринку, в аеропорту, на вокзалі чи навіть у метро. 

Тож KharkivMusicFest - це 7 концертів музики на будь-який смак у 3-х концертних залах (ХНАТОБ, великий і малий зали; Харківська філармонія). У програмі - симфонічні твори українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів світового рівня з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України - зі Львова, Києва, Дніпра, Одеси та Харкова.

KharkivMusicFest - це також й низка спецпроектів: від святкування усім Харковом дня народження Йоганна Себастьяна Баха (333 роки) до розмальованих місцевими художниками та дизайнерами піаніно.

Так, проект «Бах-333» - це і Бах-марафон за участю дітей з дитячих музичних шкіл, і професійні музиканти, музиканти-аматори і музичні колективи Харкова в  спецпроекті  «Відкрите Бах-піаніно». Виступи в метро в рамках всесвітньої акції «Бах в метро», і музика Генія в ефірі радіостанцій («Бах на радіо»). Екскурсії «Бах у Харкові» для туристів і мешканців міста та музика Баха у пивних ресторанах і кав'ярнях.   

Натхненний всесвітньо відомими та успішними проектами Play me, I'm yours та Sing for Hope, KharkivMusicFest представляє свій власний проект - "Art&Piano: грай яскраво". Протягом усього фестивалю на 9-ти локаціях міста знаходитимуться 9 піаніно, подарованих харків'янами та розмальованих відомими харківськими художниками. Старт цього унікального проекту відбудеться просто перед концертом-відкриттям 14 березня: всі піаніно зазвучать одночасно разом у ХНАТОБ ім. Лисенка. На цих інструментах-інсталяціях зможуть грати всі охочі, а у вихідні  відбуватимуться заходи за участю учнів музичних шкіл. По завершенні фесту інструменти передадуть до дитячих освітніх та культурних закладів.

Під час фесту звучатиме неймовірна кількість української музики у виконанні молодих музикантів, які вражають своїми відкритістю і талантом. Перед деякими виступами самі виконавці звертатимуться до присутніх: розповідатимуть про музику, яку за мить гратимуть.  Адже надважлива місія KharkivMusicFest - просвітницька. Фестивалем започатковано низку освітніх програм. Під час його проведення  планується серія лекцій - і не у музичних, а саме у загальноосвітніх школах, лекція-концерт для студентів Медуніверситету, лекція-презентація для дітей 2-х-6-ти років в центрі для дошкільнят, тощо. Також у планах - організація круглого столу, на якому йтиметься про важливість культурних подій у маленьких містечках, відвідування ДМШ Харкова та області з майстер-класами, відкриті репетиції для школярів. Просвітницька місія KharkivMusicFest перетинається з його соціальною  складовою: 27 березня в Будинку Офіцерів відбудеться благодійний концерт для дітей з дитячих будинків, інтернатів, ветеранів АТО, дітей ветеранів АТО за участю музикантів фестивалю.

Тобто, усіма своїми ідеями, концертами, ініціативами KharkivMusicFest говорить: класична музика та дотичні до неї світи - це не елітарна закрита територія, у якій обертається каста обраних. Це не музика свят, а щоденна музика нормального - насиченого, цікавого, плідного, сповненого надією життя, яким живуть пересічні люди.

Організатори фесту прагнуть створення музичного фестивалю світового рівня, який би приваблював різноманітну публіку, зокрема туристів, що спеціально б узгоджували свої маршрути з датами проведення KharkivMusicFest.  Такий підхід дасть фестивалю унікальну можливість  бути співзвучним багатьом сучасним європейським імпрезам, налаштувати активну співпрацю з культурного обміну не тільки між  містами України, але й між країнами, що вельми актуально для нас в контексті  інтегрування у світовий та європейський культурний простір.

KharkivMusicFest ініційований зіркою класичної музики світового масштабу, диригентом і піаністом, харків'янином Станіславом Христенко. Лауреат понад 30 міжнародних фортепіанних конкурсів в Італії, Іспанії, Японії, Кореї, Словаччині, Україні,  Казахстані, США, володар престижного звання Steinway Artist презентує рідному місту і Україні безпрецедентний,  майже двотижневий марафон, щоби запалити любов'ю до інтелектуальної музики насамперед молодь та об'єднати громаду навколо мистецьких подій.

Станіслав Христенко, арт-директор KharkivMusicFest: «Ми спілкуємося з молоддю і хочемо, щоб, наприклад, фізіотерапевт, який не знає жодної ноти, знав усі твори Баха, як один мій знайомий, який живе в Брюсселі. Щоб власник пекарні запрошував до себе додому гостей і проводив для них концертну серію, в якій би звучала класична акустична музика. Щоб програміст, як в компанії Google, після важкого робочого дня йшов в спеціальну кімнату, яка надана компанією, щоб за власним бажанням грати класичну музику на роялі. Ми робимо фестиваль для того, щоб в сьогоденні і майбутньому музиканти не тільки не їхали, а навпаки - приїжджали сюди. Щоб концертні сцени ХНАТОБу ім. М. Лисенка та Харківської філармонії опинилися серед найпрестижніших сцен Європи та світу».

 Сергій  Політучий, президент KharkivMusicFest: «Нам пощастило жити в чудовому місті, яке завдяки талановитим музикантам, художникам, письменникам та науковцям відоме як інтелектуальна та культурна столиця України. У прагненні зробити Харків справжнім «місцем сили» для творчих людей з усього світу ми вирішили започаткувати традицію проведення в нашому місті масштабних іміджетворчих заходів, котрі мають на меті об'єднати одночасно на різних креативних майданчиках видатних українських і зарубіжних музикантів. Саме таким має стати KharkivMusicFest - міжнародний фестиваль, програма якого передбачає десятки концертів і нестандартних освітніх лекцій про музику за участі музикантів з України, США, Європи, Азії».

Ігор Тулузов, генеральний директор KharkivMusicFest: «Kharkiv Music Fest - 2018 з'єднає мудрість вічного з яскравістю і драйвом сучасного музичного мистецтва і принесе цей неймовірний мікс в дар глядачам. 7 днів, 7 подій на найкращих сценах міста. Непересічні і дивовижні музичні події на найнесподіваніших майданчиках Харкова».

«Вечірні Вісті»

 

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2020 (655)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области