ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Октябрь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Кінопрем’єри: «Чудова сімка» йде на справу не заради грошей

  86   0 12.09.2016, 12:10 | Новости, Культура
Кінопрем’єри: «Чудова сімка» йде на справу не  заради грошей

Режисер Антуан Фукуа представляє сучасну інтерпретацію класичної історії у фільмі Metro-Goldwyn-Mayer Pictures і Columbia Pictures «Чудова сімка».


Містечко Роуз-Крік знаходиться під жорстким контролем промисловця Бартолом'ю Боуґа. Зневірені мешканці міста на чолі з Еммою Каллен заручаються підтримкою сімох сміливців - відчайдухів, мисливців за головами, гравців і найманців. Серед них числі Сем Чізолм, Джош Фарадей, «Добраніч» Робішо, Джек Хорн, Біллі Рокс, Васкес і Червоний Жнивар. Герої готуються відбити нищівну атаку головорізів, і цього разу «Чудова сімка» йде на справу не  заради грошей...

 

У головних ролях: Дензел Вашинґтон, Кріс Пратт, Ітан Хоук, Вінсент Д'Онофріо, Лі Бен-Хон, Мануель Гарсія-Рульфо, Мартін Сенсмейер, Хейлі Беннетт, Метт Бомер і Пітер Сарсгаард. Режисер: Антуан Фукуа.

Картина виходить в український прокат 22 вересня 2016 року.

 

 «Коли компанія MGM запропонувала мені зняти вестерн, я щиро зрадів, бо сам виріс на вестернах, - каже режисер фільму ЧУДОВА СІМКА Антуан Фукуа. - У мене відразу ж з'явилася маса запитань: «Яким повинен бути сучасний вестерн? Чим він важливий і чому потрібен?». Відповідь на всі запитання була гранично простою - у всьому світі безліч людей і по сьогодні страждають від тиранії і гноблення, ця тема не втрачає актуальності з роками. Загін відчайдухів, готових боротися з несправедливістю, сьогодні як і раніше затребуваний». Фукуа дійсно відчував до жанру вестернів теплі почуття ще відколи бабуся брала маленького онука із собою в кіно.

 

«У цих фільмах добре розкрита тема безкорисливості і самопожертви, - зазначає продюсер Роджер Бірнбаум. - Чоловіки, які живуть поза законом, беруться допомогти жителям провінційного містечка і не розраховують на якусь винагороду. Вони чіпляють свої шпори, підв'язують патронташі та окопуються, готуючись зустріти цілу армію. Їхні шанси на перемогу мінімальні... семеро проти полку... вони розуміють, що всі аж ніяк не вціліють... і кожен з них береться за цю місію тому. Адже, якщо не вони - то ніхто».

 

«Глядачам старшого покоління назва цього фільму добре знайома, на відміну від сучасної молоді, і вже тільки тому цю історію варто переказати, - каже колега Бірнбаума Тодд Блек. - Унікальний стиль роботи Фукуа запевнив нас в тому, що буде віддано належне класичному сюжету про банду вигнанців. По суті, це звичайна історія про чоловіків, які борються за справедливість, і я намагаюся знаходити ці найпростіші теми на зйомках кожного фільму».

 

Ідея фільму народилася в 2010 році у Роджера Бірнбаума, який колись очолював компанію Metro-Goldwyn-Mayer разом зі своїм партнером Гарі Барбером. «На той момент у нас практично не було проектів в розробці, тому довелося щось вигадувати, - згадує Бірнбаум. - Ми переглядали багатющу колекцію фільмів MGM, і мій погляд зупинився на фільмі ЧУДОВА СІМКА. Я обожнював його із самого дитинства, неодноразово переглядав у студентські роки, коли вивчав вплив фільму СІМ САМУРАЇВ на розвиток світового кінематографа. Це класична історія, яка, на мою скромну думку, гідна переказу». Бірнбаум звільнився з компанії і почав працювати незалежним продюсером, а фільм ЧУДОВА СІМКА став його дебютним проектом. Columbia Pictures стала партнером Metro-Goldwyn-Mayer в роботі над цим фільмом.

 

Фільм Фукуа стане сучасною версією картини ЧУДОВА СІМКА, і режисер домігся цього кількома інструментами, один з яких -  запрошення на головні ролі іменитих, відомих акторів. «Мені потрібні були актори, які до цього моменту не знімалися в інших вестернах, - пояснює Фукуа. - І я одразу ж подумав про Дензела Вашинґтона. Я запропонував його кандидатуру колегам, і в кімнаті запанувала  тиша, таке затишшя перед бурею. Тому що наступної секунди почався справжній ґвалт схвалення: «Це було б здорово! Як думаєш, він погодиться?!»

 

Фукуа і Вашинґтон неодноразово зустрічалися на знімальних майданчиках. «Ми з Антуаном складаємо чудовий дует, - переконаний Вашинґтон. - Ми отримали «Оскар» за фільм ТРЕНУВАЛЬНИЙ ДЕНЬ, та й ПРАВЕДНИК був вельми успішним у прокаті. Цей режисер - справжній майстер своєї справи. Він твердо впевнений у тому, що робить, і не втручається в процес, коли актор сам знає, як виконати поставлену перед ним творчу задачу. Ми відмінно спрацювалися».

Продюсер Тодд Блек вважає, що Вашинґтона зацікавило в цьому проекті кілька факторів: «По-перше, Дензел хотів знятися в цьому фільмі, тому що в його послужному списку немає жодного вестерна. Він не часто грає одного з учасників групи, так що це можна вважати другим фактором привабливості. По-третє, у нього ніколи не було настільки динамічних ролей в бойовиках. І насамкінець, у Дензела відмінні стосунки з Антуаном. І найголовніше, цей фільм не був схожий ні на один інший, а Дензел завжди шукає щось новеньке».

 

Слід згадати і ще одну очевидну причину - Вашинґтону, зрозуміло, сподобався його персонаж. «Є люди, головне призначення яких - захищати невинних, - каже актор. - Для нещасних жителів міста, в якому розгортаються події фільму, Чізолм опиняється в потрібний час в потрібному місці».

Після того, як Вашинґтон дав свою принципову згоду, продюсери зв'язалися з Крісом Праттом. Йому запропонували зіграти роль авантюриста Джоша Фарадея, вірного помічника героя Вашинґтона і першого, до кого Чізолм звертається по допомогу. Пратт вхопився за цю пропозицію, відзначаючи, що в Голлівуді знайдеться мало акторів, які б відмовилися від ролі справжнього ковбоя або індіанця. «Я готовий був відкласти геть усе заради того, щоб знятися у вестерні, - зізнається Пратт. - Коли ж мені вдалося прочитати сценарій і відчути задумку сценаристів, проект став для мене ще привабливішим. Найбільше мене зацікавили конкур і стрілянина з вогнепальної зброї. Робота з нашим інструктором із верхової їзди Боббі і справжніми ковбоями була абсолютно незабутньою. Крім того, мені довелося покрутити в руках і постріляти з кольта моделі «Миротворець» 45-го калібру, це теж було весело. Ми були схожі на ватагу дітлахів, які грають в козаки-розбійники».

 

Насправді, актори стали справжньою бандою. Вони заприятелювали та їхні стосунки багато в чому стали нагадувати ті, які пов'язували персонажів фільму. «Вони дійсно були схожі на братів, - каже Бірнбаум. - Вони не тільки кращі у своїй справі, а й просто чудові люди, які кожен знімальний день робили незабутнім».

 

Коли кандидатури Вашинґтона і Пратта були затверджені, продюсери були спантеличені пошуком інших акторів. «Ми з Дензелом сіли і ретельно обговорили кожного персонажа, - згадує Фукуа. - Ми згадали всі прочитані нами книжки в жанрі вестерну і прикинули, у чому вони відрізняються один від одного. Практично в кожній книзі зустрічалися персонажі з Мексики, Ірландії, Росії. Я подумав, що хочу бачити в кадрі саме ТАКИЙ Дикий Захід».

Картина не тільки на подив точно відображає побут ковбоїв, але буде цікавою сучасному глядачеві. «Неймовірно було бачити на одному майданчику всіх цих акторів, яких ніяк не можна назвати частими гостями на зйомках вестернів, - пояснює Фукуа. - Мені здається, що вже тільки цей факт можна вважати унікальним. Сподіваюся, що ми досягли поставленої мети - зняти сучасний фільм, дотримуючись жанрових традицій».

З огляду на це, продюсери разом зі сценаристами Ніком Піццолатто і Річардом Венком підібрали виняткових акторів, що зіграли інші ролі. У їх число увійшли Ітан Хоук, Вінсент Д'Онофріо в ролі Джека Хорна, південнокорейська кінозірка Лі Бен-Хон в ролі Біллі Рокса, мексиканський актор Мануель Гарсія-Рульфо в ролі Васкеса, плюс  корінний індіанець Мартін Сенсмейер.

 

Усі персонажі погодилися допомогти жителям містечка з різних причин. «Один зважився на самовбивчу авантюру, тому що у нього була мрія, - говорить Хоук. - Інший - тому що втратив сім'ю. Третій - через пошуки в. Четвертий - бо йому було, що приховувати. П'ятому просто нічого було робити. Жоден із них не діяв з етичних міркувань, а, скоріше, за випадковим збігом обставин. Однак саме завдяки випадковості вони, зрештою, роблять добру справу - саме те, що повинні, і те, на чому добре знаються».

 

Теми, що піднімаються у фільмі ЧУДОВА СІМКА, настільки важливі і актуальні, що в тому чи іншому прояві існують у всіх культурах і всіх поколіннях. Наочне тому підтвердження - і оригінальний фільм Акіри Куросави, і американський рімейк. «Творчість Куросави вплинула на американський кінематограф куди більше, ніж можна собі уявити, і фільм СІМ САМУРАЇВ надихав нас у роботі буквально над кожною сценою, - стверджує Антуан Фукуа. - Цей діамант - ДНК нашої картини, прабатько всіх подібних фільмів. Саме СІМ САМУРАЇВ свого часу викликав у мене нестримне бажання стати режисером. Куросава, здається, продумав кожну деталь - глибину кадру, чіткий фон, вражаючі ландшафти і тінь самурайської честі в кожній сцені, незалежно від того, хороший самурай або поганий. Персонажі фільму Куросави - Роніни. Це дуже небезпечні люди, які готові в будь-який момент оголити меч. Однак будь-який ронін колись був самураєм і служив пану вірою і правдою. Все це, так чи інакше, знайшло відображення у фільмі Стерджеса, але в нашому фільмі ці теми виражені ще краще».

 

«Стерджес зняв чудовий фільм, особливо з урахуванням того, із яким завзяттям американці пропагували свою національну мрію, - пояснює Фукуа різницю між оригінальним фільмом ЧУДОВА СІМКА і його рімейком. - Був час, коли герої вестернів зберігали своє обличчя в будь-якій ситуації, але цей час, на жаль, давно минув. Саме цю зміну режисер намагався передати в своєму фільмі. Герої вестернів стали трохи більш складними, більш похмурими і набагато більш смертоносними. Джон Уейн з фільму ДИЛІЖАНС перетворився в Джона Уейна з картини ШУКАЧІ. Після В'єтнаму почали знімати фільми типу ДИКА БАНДА - герої перетворилися на негідників, але глядачі їх як і раніше любили. Люди охоче представляли себе на місці героїв зі складними характерами, які, по суті своїй, героями вже не були».

 

«Сьогодні навіть у повного мерзотника можуть зберегтися моральні принципи, - продовжує режисер. - І саме за допомогою розкриття переваг і недоліків персонажів можна продемонструвати принади і недосконалість нашого сучасного світу. Дензел Вашинґтон ніколи б не зіграв головну роль в оригінальному фільмі, оскільки американська аудиторія не прийняла б такого героя. Сьогодні ж у вестерні можна показати життя, яким ми всі живемо. Хай там як, хороші хлопці залишаться хорошими, а негідники - негідниками. Коли ми готувалися до зйомок, я переглянув СІМ САМУРАЇВ, щоб переконатися, що ми збережемо основний посил безсмертної картини - не важливо, хто ти, і що ти робиш, головне завжди прийти на виручку людям, що потрапили в біду».

 

Фукуа знімав фільм в класичному стилі, намагаючись не використовувати новомодні спецефекти там, де тільки було можливо. Комп'ютерну графіку він замінив професійними каскадерами, які виконували карколомні трюки. Кріс Пратт був вражений таким підходом: «Я знімався у багатьох інших масштабних фільмах і працював на воістину гігантських знімальних майданчиках. Але в більшості випадків ми покладалися на візуальні ефекти, особливо на зйомках картин ВАРТОВІ  ГАЛАКТИКИ і СВІТ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ. На зйомках фільму ЧУДОВА СІМКА ми робили основний акцент на реальних трюках. Якщо ви бачите, як персонаж падає з коня, можете бути впевнені, що це - справжній чоловік мчить на повній швидкості і відчуває неабиякий біль. А таких трюків у фільмі - кілька сотень».

 

«Вечірні Вісті» 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Октябрь 2018 (555)
Сентябрь 2018 (1008)
Август 2018 (952)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области