Росія не дає почати розмінування в уже узгоджених 13 районах на Донбасі

Росія відмовляється затвердити вже узгоджені для розмінування 13 районів у зоні російсько-української війни на Донбасі

Про це під час засідання Постійної ради ОБСЄ вчора, 23 липня, заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк, повідомляє «Укрінформ».

Читайте також: Некомпетентність Зеленського тягне Україну та її захисників у нову кремлівську пастку — Портников

«Ми вітаємо вчорашню домовленість у ТКГ про додаткові заходи щодо закріплення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 години 27 липня. Україна повністю зобов’язується виконувати узгоджені заходи та розраховує, що російська сторона також виконає взяті на себе зобов’язання», — зазначив Цимбалюк.

Водночас він наголосив, що «ми не можемо висловити аналогічний оптимізм щодо інших безпекових заходів, щодо яких зараз ведуть переговори в рамках ТКГ, зокрема розведення військ і техніки, а також відведення важкого озброєння та розмінування».

Читайте також: Холоднокровне вбивство Миколи Іліна може лишитися безкарним. Що нам робити

«Найтривожнішим щодо останнього питання є те, що російська сторона відмовляється затвердити вже узгоджені 13 районів для розмінування», — піідкреслив Цимбалюк.

Очільник місії України при ОБСЄ додав, що Росія та її представники в ОРДЛО публічно вимагають повного виконання всіх політичних положень Мінських домовленостей, але «продовжують блокувати будь-яке просування на політичному треку мінських перемовин».

«Вечірні Вісті»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Previous post Глава ВОЗ убежден, что возврата к прежнему образу жизни нет
Next post Основание для вето игорного закона? «Слуга народа» нарушила личную позицию Зеленского