Росія оголосила про початок відведення військ від українських кордонів. Це безумовно гарна новина. Але є «три але» – політолог

«Росія оголосила про початок відведення військ від українських кордонів. Це безумовно гарна новина. Але є «три але», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Віктор таран, інформує UAINFO.org.

Путін відповів на пропозицію Зеленського про зустріч: «Ми приймемо президента України в Москві в будь-який зручний для нього час»

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий прийняти Президента України Володимира Зеленського в Москві. Так він відповів на пропозицію провести зустріч на Донбасі, пишеКорреспондент, інформує UAINFO.org.

New York Times: Путину лучше пойти на мирные переговоры с Зеленским

Российские войска скапливаются у границы Украины. Его самый громкий критик голодает в знак протеста. Его правительство оказалось под новыми санкциями Вашингтона, а соседняя Беларусь тоже готовит большой сюрприз.

«Україна має підготуватись до наступних провокацій Росії», – політичний експерт

Заяву президента РФ Володимира Путіна в ході щорічного звернення до Федеральних зборів 21 квітня про те, що «РФ готова дати жорстку відповідь», слід розцінювати як таку, що несе ризики для України щодо ескалації ситуації на Сході.

Россия продолжает жить по принципу “как бы не стало хуже”. Бунт против власти для нее означает восстание против кормильца – Казарин

Владимир Путин полтора часа обещал россиянам светлое будущее. Вопреки ожиданиям он почти не говорил об Украине.