ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Українцям є що захищати

  287   0 25.12.2014, 10:40 | Статьи, Общество
Українцям є що захищати

Муза проти гармат

Формування світогляду, менталітету, моралі, ідеології в людини, суспільстві, нації, обумовлюється і здійснюється генетично й під впливом людського середовища (оточення).

Відповідно до цього визначилися моральні мотиви двох сторін у фактичній війні на Донбасі. Росіяни - з генетичними й наставленими мотивами зверхності, поневолення, безжалісності та загарбання аж до Аляски. Тому кремлівські супостати-варвари забагнули терміново розширити російську імперію за рахунок України. Вони войовниче загарбали Крим, і, погрожуючи Києву, під примарою підтримки роздмуханих ними сепаратистів вчинили збройну інтервенцію на Донбас. При цьому не просто ввели війська, а переодягли їх під вигляд добровольців й ополченців-сепаратистів (щоб обдурити світове суспільство!) і підло задіяли жахливий терор та бандитизм проти українців, які не погодилися із загарбанням й окупацією. На антитерористичну операцію з боку України російські війська з дозволу Думи та Президента Росії, виставили вояків у камуфляжній формі з новітнім арсеналом зброї -  гармати, гради, протиповітряні ракети, гранатомети, міномети, кулемети (чи можлива така зброя в ополченців-сепаратистів?). Розпочали справжню війну проти України. Війну проти українців, які сповідують любов до Батьківщини,  своєї  землі, свого народу, його достоїнств і не прагнуть загарбувати чужі території, поневолювати інші народи, не проявляють імперських амбіцій, не перейшли кордону Росії.

Українці воліють захистити себе, свої домівки та сім'ї, свою територію, державу. Лише задля цього, будучи споконвіку миролюбними й люб'язними, вони взялися за зброю. І основу оборони від російського агресора від початку складала  не Армія (її практично не було), а добровольці, Національна гвардія та волонтери - люди від юного до старого віку. Масовий героїзм. Не дивлячись на огидну кремлівську деградовану й цинічну дезінформацію. Путін не очікував, що українці швидко організуються  і зможуть протистояти шаленому вогню сучасної зброї. Не дивлячись на складну економічну ситуацію в країні, створену космополітичними владами в попередні роки незалежності, в Україні є що захищати. Це розуміє український народ. До цього закликає вся історія української  гідності  і велить розуміння споконвічного російського варварства.

Про доречність захищати Україну свідчать її  культура від часу плачу Ярославни на пагорбах стародавнього Києва та, особливо, її пісні. Калейдоскоп чудової української музи та творчості продемонстрував маестро, композитор-пісняр, Олександр Злотник у зоряному концерті, який він нещодавно (22 листопада) презентував  у Національному  палаці "Україна" під яскравим політичним  мотивом  "Нам є що захищати". Виступали талановиті відомі й молоді митці, зокрема А. Кудлай,  В. і  С. Білоножки, Л. Сандулеса, В.Зінкевич, Н. Шестак, Н. Бучинська, П. Зібров, Д. і Н. Яремчуки, Т. Піскарьова, І. Музичук, С.Злотник, Л. і В. Анісімови, І. Бобул, дитячі й військові колективи, гості. Вони подали надзвичайно високий і захоплюючий рівень майстерності.  

Але, вочевидь, тут не мається наміру висвітлювати достоїнства високопафосних артистів. Метою в даному описі є потреба звернутися до Путіна, сепаратистів і тих, хто підбурював до сепаратизму, із запитаннями: "У кого із названих та інших відомих  українських співаків ви бачите  фашистів у вашому розумінні ? У яких піснях чуєте загарбницькі чи імперські мотиви? Чи не люблять українські пісні кубанські козаки та багато росіян? Чому росіяни-загарбники вороже ставляться до музикального українського народу і виставили проти нього гармати та ракети?".

Українські пісні - це пісні всіх поколінь матері російських міст. Адже Київ,  Київська Русь, українці  були  і  є  осередком української музи, культури й пісні. І Путін, войовничі росіяни та їхні найманці заповзялися воювати проти української нації. Але генетика українців мирна, і ця нація проти гармат виставляє свою музу та пісні.

 А російські артисти в особі актора Пореченкова та співака Кобзона записалися у збоченців-українофобів, із них перший навіть з приємністю стріляє з кулемета в героїв-кібергів, що захищають свій аеропорт. Це не що інше, як деградація під впливом кремлівсько-путінської також деградованої пропаганди. Піддався їй і виходець з України Кобзон. Нікого з названих співаків на концерті О.Злотника, із багатьма з яких він мав дружні стосунки, він не віднесе до фашистів. А проголосував за введення російських військ для завоювання України. Жахлива антиукраїнська, ксенофобська пропаганда.

 Чи ж візьметься Й.Кобзон насправді воювати проти маестро О.Злотника,  його талановитих вихованців та шанувальників, адже композитор написав музику пісні "Аеродром" про героїв-захисників Донецького аеропорту і її співає? І весь арсенал  пісень композитора О. Злотника проукраїнський.

Для України війна - це трагедія. Тим більше, що війна неоголошена. Підла. Трагізм такої війни посилюється тим, що до самого безпосереднього збройного вторгнення в Україну Росія безперервно проголошувала між країнами дружбу, братство, співпрацю на основі СНГ і Митного Союзу та мала зобов'язання щодо гарантії цілісності території України. Російські артисти  гастролювали в різних містах як у себе вдома, не  відчували ніякого фашизму, хоч окремі політичні діячі наголошували на "русский мир".

Росія Україну зрадила, і російська пропаганда змінилася. Ніби українці перестали бути слов'янами й православними християнами. Під мантією брехливої  риторики  за Путінським ореолом в Донбас  спрямовуються російські вояки-терористи, які убивають і калічать захисників української Батьківщини та бомблять її поселення, як фашисти-гітлерівці. Чинять побільше шкоди та болю Україні. І не шкодують ні українців, ні сепаратистів.

 Російські гармати нищать дорослих, дітей і пісні матері російських міст, Києва, Київської Русі, її оберегів. Натомість хочуть створити уявну Новоросію. Створити на місцях звитяги та слави Запорізьких козаків, де в той час росіяни не поселялись. Але Путінська зажерлива мрія не збудеться. Бо по-новому ожив і розвивається український дух. І буде жити козацька слава. І житиме українська  муза, її пісня. Бо живуть українці. І затихнуть гармати перед музою.    

Анатолій  Вертійчук          

фото: ukrainegoodnews.com                                     

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2018 (539)
Декабрь 2017 (989)
Ноябрь 2017 (908)
Октябрь 2017 (272)
Сентябрь 2017 (2872)
Август 2017 (4339)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области