ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июль 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

13 питань щодо Євро-2012

  373   0 16.07.2012, 17:22 | Статьи, Спорт
13 питань щодо Євро-2012 Чемпіонат минув, хто відповість за «досягнення»?

Три чверті киян (74,6%), згідно з опитуванням «Українського демократичного кола» на замовлення Інституту політики, яке відбувалось упродовж
26 червня – 4 липня, вважають, що відразу після Євро-2012 треба розслідувати, як витрачалися бюджетні кошти на підготовку до футбольного чемпіонату.

У представників Об’єднаної опозиції «Батьківщина» також багато запитань з цього приводу. На прес-конференції «Чемпіонат минув, хто відповість за «досягнення»?» її організатори — опозиційні народні депутати оприлюднили відкритий лист президентові Віктору Януковичу: «Після закінчення Євро-2012 на телебаченні та носіях зовнішньої реклами під виглядом соціальної та під гаслом «Чемпіонати минають — досягнення залишаються» фактично стартувала агітаційна кампанія на підтримку Партії регіонів України, почесним головою якої є ви.Ми вважаємо це цинізмом, оскільки фінансування підготовки та проведення Єврочемпіонату здійснювалося не владою, а українськими громадянами. Тому якщо і розміщувати соціальну рекламу про Євро, в ній влада повинна двічі низько вклонитися і подякувати українському народові за традиційну гостинність і толерантність та за кошти, які заплатив кожний громадянин за організацію Євро-2012. На жаль, інформацію про реальні підсумки проведення чемпіонату суспільство не отримало. Традиційний стиль спілкування відповідальних за це чиновників полягає у принциповій відмові звітувати перед Верховною Радою і українським суспільством, а також у панічному страхові перед можливою перевіркою їх діяльності парламентськими або громадськими структурами. Зважаючи на вищезазначене та враховуючи те, що широка соціальна рекламна кампанія Партії регіонів фактично «освячується» іменем президента України, ми звертаємося до вас за роз’ясненням: про які такі «досягнення» йдеться і скільки ще треба коштів, щоб ці досягнення утримувати?

З огляду на це хотіли б почути від влади відповіді на запитання:
1. Скільки коштуватиме і хто оплачуватиме утримання стадіонів, збудованих за бюджетні кошти — НСК «Олімпійський» у Києві та «Арена Львів» у Львові?
2. Коли уряд, відповідно до своїх обіцянок та вимог законодавства, профінансує відновлення спортивних об’єктів, знищених під час реконструкції НСК «Олімпійський»?

Йдеться про державні підприємства Навчально-спортивна база «Атлет», Льодово-спортивна ковзанка «Крижинка», Центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту «Льодовий стадіон», Олімпійський навчально-спортивний центр та мале державне підприємство «Тенісні корти», діяльність яких була в незаконний спосіб припинена у зв’язку з реконструкцією НСК «Олімпійський». Враховуючи те, що на території цих, тепер уже колишніх, спортивних об’єктів під час чемпіонату розташовувалися тимчасові палатки для розливу алкогольних напоїв та харчування VIP-гостей на один фінальний матч, доцільність їх знищення піддається дуже великим сумнівам.
3. Хто несе відповідальність за майже триразове збільшення кошторисної вартості реконструкції НСК «Олімпійський»?
Кошторисна вартість реконструкції НСК, підтверджена створеною у 2009 році Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради, яку очолював тодішній народний депутат від Партії регіонів, а нині голова Державної служби молоді та спорту України Р. Сафіуллін, становила 2 млрд 114 млн гривень. За час проведення реконструкції ця вартість була збільшена практично втричі та наразі становить майже 6 мільярдів
гривень.
4. Скільки туристів та футбольних команд під час Євро скористалися вертодромом, збудованим у рамках підготовки до чемпіонату біля Тарасової гори, що в місті Каневі, скільки коштів від нього отримав державний бюджет України і хто надалі утримуватиме цей об’єкт?
Як відомо, кошти на будівництво цього об’єкту, розрахованого на 10 гвинтокрилів, у обсязі майже 148 млн гривень були виділені з Державного бюджету України за програмою підготовки до Євро-2012.
5. Скільки було створено нових робочих місць для громадян України та інших держав внаслідок та під час реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи–2012, який відсоток вони становлять від загального числа трудового населення країни? Скільки громадян України та інших держав, які були залучені до виконання робіт на Євро-2012, загинули чи були травмовані та як забезпечені їх трудові права та соціальний захист їхніх сімей?
6. Який обсяг державних коштів одержали компанії групи «Альтком» і ТОВ «АК Інжиніринг» при отриманні підрядів у рамках підготовки до чемпіонату за процедурою закупівлі в одного учасника? Скільки відсотків це становить у структурі всіх державних видатків на Євро-2012?
7. З якою метою до Державної цільової програми підготовки до Євро-2012 було включене будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї в місті Києві, призначеного для ваших перельотів? Як саме було використано цей вертолітний майданчик у рамках проведення Євро-2012? Скільки вертольотів з учасниками та гостями чемпіонату ним скористалися? Як ви ставитеся до того, що офіційний власник майданчика — ТОВ «Амадеус Ко», засноване фіктивними офшорними фірмами, які фігурують у корупційному скандалі, пов’язаному з держзакупівлями бурових установок та кораблів для ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз»?
8. Скільки державних коштів було витрачено в рамках виконання Програми підготовки до Євро-2012 на будівництво, реконструкцію, капітальні й поточні ремонти автомобільних доріг та з яких причин досі тривають ремонтні роботи на дорогах, що були вже введені в експлуатацію? Як під час чемпіонату використовувалися дороги на Конча-Заспу та Межигір’я, які були відремонтовані в рамках проведення Євро?
9. Як були використані десятьма збірними, що виступали в Україні, вісімнадцять тренувальних баз, підготовлених до Євро-2012 за кошти державного бюджету?

10. Як були використані при проведенні Євро-2012 спортивний комплекс та фізкультурно-реабілітаційний центр Національного університету Державної податкової служби та об’єкти Національного університету «Одеська юридична академія», на реконструкцію та будівництво яких було виділено з Державного бюджету 214 млн гривень?
11. На якій підставі ціна одного паркомісця у паркінгу ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»» за кілька років зросла з 150 тис. гривень до 194 тис. гривень і хто нестиме за це відповідальність?


Нагадаємо, що міністру уряду Ю. Тимошенко — Б. Данилишину інкримінується порушення вимог законодавства України при погодженні закупівлі проектних і будівельних робіт «Будівництво паркінгу в ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»» в одного учасника (ВАТ «Будівельне управління №813») очікуваною вартістю 449,5 млн гривень на 3000 паркомісць (ціна паркомісця близько 150 тис. гривень). За рік після того уряд М. Азарова затверджує розроблений тим самим ВАТ «Будівельне управління №813» проект будівництва на третину меншого паркінгу (2038 паркомісць) за ціною в 395 млн гривень (ціна паркомісця 194 тис. гривень). Тобто «корупційна» ціна в 150 тис. гривень за паркомісце завдяки діям уряду М. Азарова зросла до 194 тис. гривень.

12. На підставі чого за два тижні вартість електронної системи інформування гостей Євро-2012 для НСК «Олімпійський» зросла майже на два з половиною мільйони гривень?
Згідно з інформацією «Вісника державних закупівель», НСК «Олімпійський» заплатив за створення електронної системи інформування гостей Євро-2012 понад 4,5 млн гривень. Але в попередніх оголошеннях про закупівлю була інша інформація, згідно з якою вартість системи становила лише 1 млн 947 тис. гривень. При цьому участь у закупівлі в одного учасника брала та сама компанія — ТОВ «Центр Глобальних Повідомлень Україна».

13. Як пояснити, що за даними керівництва Кабінету міністрів, упродовж Євро-2012 Україну відвідали 1 мільйон 800 тисяч іноземців, а за попередніми оцінками Ради з питань туризму та курортів, ця цифра завищена майже у 10 разів? Якою ж є реальна цифра іноземних гостей Євро та наскільки вона відповідає плановій?
Для всіх фахівців очевидно, що чиновники до кількості туристів на Євро зараховують усіх, хто перетнув кордон України, зокрема, жителів сусідніх держав, які приїжджають в гості, для закупівлі товарів тощо.

P.S. З огляду на активну дискусію про роль і місце у використанні бюджетних коштів на Євро уряду Тимошенко, додаємо копію звіту Тимчасової слідчої комісії ВР для перевірки дотримання законодавства при проведенні реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський». Звертаємо увагу, що дана слідча комісія жодного разу не апелювала в своїх матеріалах до Юлії Тимошенко як прем’єр-міністра, натомість у своєму звіті критично оцінила діяльність та наголосила на персональній відповідальності тодішнього міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка, який сьогодні є уповноваженим президента з прав дитини.

Як ще можна було витратити мільйони, виділені державою на проведення турніру в Україні
Як пишуть texty.org.ua, на суму, витрачену на чемпіонат, можна було б упродовж трьох років платити всім лікарям країни зарплати по 6800 гривень на місяць. (За основу розрахунку брався кошторис, заявлений у постанові Кабміну №357 від 14 квітня 2010 року з подальшими змінами.)
Отже, 51,116 млрд гривень, витрачених із держбюджету на Євро-2012, вистачило б на:
• 2045 дитячих садків
• 3408 бібліотек
• 153 502 сільських амбулаторій
• підвищення пенсії всім пенсіонерам упродовж трьох років на 103 гривні
• підвищення декретних виплат упродовж трьох років на 2823
гривні
• 127 790 кредитів на будівництво житла по 50 тис. доларів кожен
• 1278 свердловин для видобутку сланцевого газу
• 256 наукомістких виробництв
• 1 022 320 кредитів малому бізнесу на суму 50 тис. гривень.


Лист підписали народні депутати Микола Томенко,
Остап Семерак, Юрій Гримчак, Сергій Сас, Тарас Стецьків,
Володимир Філенко,
Андрій Шевченко,
Андрій Шкіль та інші
"Вечерние Вести"
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июль 2018 (692)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)
Февраль 2018 (813)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области