29
30

Визначилися всі учасники 1/8 фіналу Кубка України з футболу

54   0 25.08.2014, 09:30 | Новости, Спорт

Вчора, 24 серпня, ще двоє представників Прем’єр-ліги – «Зоря» та «Металіст» – проторували собі шлях до 1/8 фіналу Кубка України з футболу сезону-2014/15.

Учасники Ліги Європи УЄФА прогнозовано задіяли у матчах проти представників нижчих ліг свій найближчий резерв, інформує fpl.ua.

Гравці по-різному виправдовували довіру головних тренерів. «Зоря» на межі двох таймів зусиллями Олега Бородая та Джаби Ліпартії заробила собі комфортний гандикап.

Міг порушити спокій Сергій Степанчук, проте нападник «Кремня» не зумів переграти голкіпера луганців Кршевана Сантіні. Тож підопічні Юрія Вернидуба відносно малою кров’ю проходять першого кубкового опонента у сезоні 2014/2015 рр. Серед переможців відзначимо дебют Андрія Пилявського, кандидата до національної збірної України.

Зовсім інша історія трапилась з «Металістом» у Сумах. Гості занадто повільно розпочали гру, відвівши місце не лише експериментам у лініях, однак Ігор Рахаєв водночас вирішив випробувати нову тактичну схему 3-6-1. У першому таймі вона практично не давала збоїв. Щоправда, біля воріт сумчан справжня небезпека визріла лише двічі. Обидва рази міг забивати Володимир Гоменюк, спочатку надіславши головою м’яч над поперечиною, а потім під певним кутом влучив у дальню стійку.

Після відпочинку «Суми» посміливішали і, як мінімум, відновили рівновагу по небезпечних атаках. Причому у більшості випадків до цього призводили відверті хиби харків’ян у задній лінії. Суперники у другій 45-хвилинці обмінялись влучаннями у каркас воріт, а переможця виявити не встигли. Проте в овертаймі на 108-й хвилині Денис Кулаков все ж знайшов щілину у захисті «Сум» та пробив у ближню «дев’ятку» без шансів для воротаря – 0:1.