27
28

Бразильці розпочали домашній турнір перемогою

310   0 13.06.2014, 08:40 | Новости, Спорт

На стадіоні "Корінтіанс" у бразильському Сан-Паулу вчора відбувся перший матч Чемпіонату світу - 2014, в якому збірна господарів Мундіалю приймала команду з Хорватії.

Бразильці, як господарі поля, розпочали доволі впевнено. Тим неочікуванішою стала контратака хорватів, яку намагався зупинити гравець бразильської збірної Марсело, зрізавши м'яч у власні ворота. На 11 хвилині матчу завдяки автоголу бразильця збірна Хорватії почала вести 1:0.

Багатотисячній групі підтримки збірної Бразилії не довелося довго сумувати. Уже на 20 хвилині матчу головна зірка збірної Бразилії, Неймар, елегантно відправляє низом м'яч у ворота суперника, який відбивається від штанги і зрівнює рахунок. На перерву команди вирушили з рахунком 1:1.

Вирватись вперед господарям поля вдалося на 71 хвилині заявдяки вдало реалізованому пенальті від Неймара. Рішення японського арбітра щодо пенальті на користь Бразилії викликало певний подив, однак хорватський гравець Ловрен таки притримував Фреда за плече, за що й отримав жовту картку.

У напруженій боротьбі на останніх хвилинах матчу хорвати мали кілька шансів зрівняти рахунок. Проте фінальну крапку у поєдинку вдалося поставити господарям - під час контратаки хорватів на 91 хвилині матчу бразильці перехоплюють м'яч. Як результат - 3:1.