ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

«Батьківщина» внесла до ВР черговий пакет законопроектів

  161   0 02.03.2013, 18:34 | Новости, Политика
«Батьківщина» внесла до ВР черговий пакет законопроектів Фракція «Батьківщина» внесла до парламенту понад 20 законопроектів на виконання передвиборчої програми Об’єднаної опозиції. Вони стосуються, зокрема, вдосконалення трудового законодавства для подолання безробіття, боротьби з корупцією, реформування системи ЖКГ для забезпечення її ефективності та встановлення справедливих тарифів, забезпечення населення України газом вітчизняного видобування, гарантування доступної та якісної медичної допомоги, а також підтримки материнства.

Опозиція доповнила блок внесених антикорупційних законопроектів проектом закону №2434. Ним пропонується встановити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від трьох до п’яти років за подання завідомо неправдивих відомостей у декларації про доходи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Такими особами є, зокрема, президент України, голова Верховної Ради, прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри, міністри, голова СБУ, Генеральний прокурор України, народні депутати.

Законопроект №2429 вдосконалює механізм запобігання та протидії корупції. Він встановлює додаткові антикорупційні обмеження для осіб, які виконують функції держави або місцевого самоврядування, зокрема,запроваджує обов’язковий продаж корпоративних прав після призначення чи обрання на посаду, розширення кола членів сім’ї посадовців для подання декларацій про доходи та подачу декларацій після припинення держслужби.

Проект закону щодо запобігання корупційним правопорушенням та нецільовому використанню державних коштів під час здійснення державних закупівель(№2443) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти з метою запобігання корупційним правопорушенням, нецільовому та неефективному використанню бюджетних коштів.

Пакет законопроектів щодо подолання безробіття включає, зокрема, проект закону щодо забезпечення трудових прав молоді (№2433). «Батьківщина» пропонує поступово збільшувати співвідношення робочих місць для молоді до чисельності штатних працівників від 5% до 15%. Законопроектом № 2423 передбачено посилення відповідальності за порушення законодавства про оплату праці, зокрема, запровадження кримінальної відповідальності за затримку виплати заробітної плати на строк понад 10 календарних днів. Згідно з проектом закону №2427 щодо посилення відповідальності роботодавців за прояви дискримінації у сфері праці, запроваджується адміністративна відповідальність за будь-яку дискримінацію у сфері праці, у тому числі при прийнятті на роботу. Проектом закону №2441 зменшується ставка єдиного податку для сімейних підприємств.

Ще один пакет із чотирьох законопроектів стосується гарантування доступної та якісної медицини. Проект закону №2424 передбачає скасування владної реформи медицини та відновлення мережі закладів охорони здоров’я, які були закриті внаслідок цієї реформи. Законопроектом №2438 пропонується встановити права пацієнтів у відповідності до положень Європейської хартії прав пацієнтів, а також визначити гарантований рівень медичної допомоги, що безкоштовно надається пацієнтам у державних та комунальних закладах охорони здоров'я. Пропонується також встановити кримінальну відповідальність за виготовлення фальсифікованих медичних виробів або медтехніки, їхнє придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут та контрабанду фальсифікованих виробів медичного призначення (законопроект №2436). Проект закону №2432 передбачає впровадження механізму постійного моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що включені до обов’язкового мінімального асортименту соціально орієнтованих засобів.

Наступний блок законів стосується встановлення справедливих цін і тарифів у сфері ЖКГ та підвищення якості послуг у цій галузі. Зокрема, проект закону про Концепцію підвищення енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства (№ 2442) забезпечить економію до 50% від загального обсягу плати за житлово-комунальні послуги. Законопроект про ринок житлово-комунальних послуг (№ 2440) передбачає формування нової схеми розрахунків за надані житлово-комунальні послуги, створення умов для прозорого формування тарифів, усунення монополії на ринку послуг ЖКГ, залучення інституцій громадянського суспільства у цей процес.

Проект закону про порядок постачання природного газу населенню України (№ 2437) передбачає, що держава гарантує забезпечення населення в повному обсязі природним газом власного видобутку.

Законопроектом щодо приведення чисельності правоохоронних органів у відповідність до європейських стандартів (№2428) пропонується скоротити кількість та чисельність спецпідрозділів правоохоронних органів, що, в тому числі, забезпечить економію бюджетних коштів.

Проект закону №2425 передбачає припинення функціонування Державного земельного банку для унеможливлення нерегульованого продажу земель державної власності.

«Батьківщина» також внесла до ВР три законопроекти, які забезпечать соціальні гарантії матерям та покликані підвищити престиж материнства. Законопроектом №2430, зокрема, запроваджується спеціальна щомісячна виплата на рівні прожиткового мінімуму для багатодітних матерів. Проект закону №2431 впроваджує спеціальний порядок оподаткування багатодітних матерів, при якому ставка податку залежить від кількості дітей, яких народила чи усиновила та виховує матір. А також пропонується законопроект, який спрощує порядок надання звання «Мати-героїня» (№2435).

Нагадаємо, раніше «Батьківщина» та інші опозиційні парламентські фракції на виконання своїх передвиборчих програм спільно внесли до Верховної Ради законопроект про імпічмент президента, пакет законів щодо боротьби з корупцією, проект закону про вищу освіту, щодо скасування необґрунтованих пільг для посадових осіб, а також щодо приведення до європейських норм судової системи та кримінальної юстиції.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (447)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области