ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

«Батьківщина» ініціює створення міжфракційної комісії «Україна-ЄС»

  162   0 26.02.2013, 12:47 | Новости, Политика
«Батьківщина» ініціює створення міжфракційної комісії «Україна-ЄС» «Батьківщина» ініціює створення міжфракційної комісії «Україна-ЄС» - вищого політичного органу щодо ухвалення законодавства, необхідного для наближення України до Європейського союзу.

Про це під час прес-конференції у вівторок, 26 лютого, повідомив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк наголосив, що вчорашній саміт «Україна-ЄС» можна назвати «самітом останнього шансу».

«Президент Янукович отримав дуже чітке бачення наших партнерів із Європейського союзу щодо того, що Україні негайно треба зробити, аби Україна підписала Угоду про політичну асоціацію та економічну інтеграцію з ЄС», - сказав політик.

Він нагадав, що умовами для євроінтеграції України є прогрес в трьох базових сферах, «в яких Україна повинна почати щось робити і де українська влада повинна показати реальні результати».

Насамперед, за його словами, йдеться про вибіркове правосуддя. «Це означає вирішення питання щодо звільнення Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. Питання вибіркового правосуддя як потрапило в спільну заяву, так і було чітко озвучено президентом Ради ЄС та паном Баррозу (Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу. – ред.). Тому ми очікуємо, що українська влада негайно розпочне процес вирішення питання щодо вибіркового правосуддя в країні. Механізмів є десятки, і ми про це неодноразово наголошували», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Наступна сфера, за його словами, - це виборче законодавство. Він нагадав, що свого часу за участю ЄС був підготовлений проект Виборчого кодексу, і європейські партнери наголошують на необхідності ухвалення цього кодексу в Україні. «Прийняття Виборчого кодексу вкрай необхідне вже зараз: і тому, що ми стоїмо на порозі місцевих виборів до Київської міської ради, і з точки зору президентських виборів 2015 року, оскільки частиною Виборчого кодексу є блок щодо виборів президента України».

Третя сфера, зазначив він, стосується всеосяжних реформ в юстиції, сфері правосуддя і боротьби з корупцією. «Ми очікуємо, що український уряд негайно внесе до парламенту відповідні проекти законів і вони будуть розглядатись у вкрай стислі терміни», - наголосив він.

Арсеній Яценюк додав, що ухвалення цих законодавчих актів мають «дуже чітку процедуру і чіткі строки прийняття»: «До травня Україна повинна продемонструвати суттєвий прогрес у вирішенні питання в трьох сферах».

Голова фракції «Батьківщина» повідомив, що опозиція ініціює створення міжфракційної комісії «Україна-ЄС», яка буде займатися підготовкою всього законодавства, яке необхідне Україні для підписання Угоди про політичну асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі. «Така міжфракційна комісія повинна співпрацювати з нашими європейськими партнерами і європарламентарями. Вона повинна стати вищим політичним органом щодо прийняття законодавства про наближення України до ЄС».

Він повідомив, що членами комісії будуть керівники фракцій. А в процесі очолювання пропонується застосувати європейський формат – ротаційний принцип головування. «Такий політичний орган повинен розглядати всі законопроекти, які необхідні для підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС. Після того, коли є політичний консенсус щодо таких законопроектів, вони передаються в профільний комітет - з питань європейської інтеграції, який очолює Григорій Немиря. Даний профільний комітет займається всією юридичною логістикою, приймає відповідне рішення і вносить дані законопроекти на розгляд парламенту», - пояснив Арсеній Яценюк.

«Це дасть можливість показати, що Україна об'єднана навколо ідеї європейської інтеграції. І це дасть можливість нам, як опозиції, змусити уряд прискорити подання законопроектів щодо європейської інтеграції. Не вибирати ті пункти, які подобаються уряду і Януковичу щодо виконання нашого порядку денного з ЄС, а виконувати весь перелік необхідних заходів, які вимагає від нас ЄС», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що з цією ініціативою «Батьківщина» буде присутня на засіданні уряду, «вимагатиме конкретних дій щодо наближення України до ЄС та прискорення європейської інтеграції України».

Голова фракції «Батьківщина» також підкреслив, що європейські партнери «дуже чітко зазначили: Європейська інтеграція України і підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС несумісні з Радянським союзом а-ля Митний союз».

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності тристороннього формату обговорення експлуатації та модернізації української газотранспортної системи. За його словами, двосторонній формат – між Україною і Росією - є фактично «переходом власності на українську ГТС до російських партнерів». «Виключно тристоронній формат, де ми залучаємо наших європейських партнерів до модернізації і до експлуатації української ГТС», - підкреслив Арсеній Яценюк.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (555)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области