ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Апрель 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

КВУ «здає» аналізи

  81   0 20.06.2017, 14:00 | Статьи, Политика
КВУ «здає» аналізи

Останнім часом «аналітика» від Комітету виборців України (КВУ), що раніше чесно і об'єктивно провадив моніторинг виборів в Україні, почала скочуватися до рівня «чєго ізволітє». Прикро, що колись поважна незалежна громадська інституція стала перетворюватися на маніпулятивну кишенькову контору з обслуговування і «відбілювання» провладних політичних сил та «очорнення» і дискредитації «Батьківщини», її лідера Юлії Тимошенко.

«Аналіз» №1

Спершу КВУ вдався до маніпуляції під час останніх місцевих виборів у 47 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), що відбувалися 30 квітня у 19 областях. Замість аналізу даних по всіх 47 ОТГ комітет «проаналізував» лише результати в дев'яти міських, де голосування відбувалося за списками і де партія влади разом із «сателітами» набрали більше. Тим самим КВУ видав бажане за дійсне. Ось що показав «аналіз» КВУ (фото №1)


Натомість комітет чомусь забув про 38 (!) сільських ОТГ, де вибори відбувалися за мажоритарною системою і де результати були діаметрально протилежні. Власне, саме вони й «зробили погоду» на цих виборах.

Більше того, цей сумнівний «аналіз» від КВУ був масово розтиражований ЗМІ. Адже, по суті, містив сенсаційну інформацію. За висновком комітету, перемогли кишенькові дрібні партії і провладна БПП, а «Батьківщина» опинилася аж на сьомому місці, тобто нібито взагалі «пролетіла» на цих виборах. У всякому разі, саме так інформація подавалася у заголовках мас-медіа і на цьому робився акцент. Хоча всі виборчі рейтинги свідчили про протилежне.

До того ж, виходило, що сама «Батьківщина», яка оприлюднювала свою внутрішню аналітику (на підставі даних спостерігачів та членів виборчих комісій, що згодом співпали з даними ЦВК), м'яко кажучи, надала неточну інформацію. І це ставило її в невигідне становище.

Уся ця «мишача метушня» тривала більше як тиждень (!), поки ЦВК не оприлюднила офіційний підрахунок голосів. З нього стало зрозуміло, кому довіряє народ, а хто «махлює» і видає бажане за дійсне. За результатами виборів у 47 ОТГ, «Батьківщина» здобула беззаперечне перше місце за кількістю обраних депутатів. Ось що показав підрахунок ЦВК (фото №2)


"Аналіз №2"

Наразі ж КВУ знову намагається застосувати свою брудну маніпулятивну технологію. Тепер уже стосовно лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, чия довіра в суспільстві вочевидь не дає комусь спокійно спати.

Мало того, що проти Юлії Тимошенко наразі розв'язана брудна інформаційна кампанія з її дискредитації, що має на меті не допустити її до другого туру майбутніх президентських перегонів як кандидата, який однозначно перемагає. На додачу нещодавно КВУ розповсюдив дивний і знову маніпулятивний рейтинг ефективності голів фракцій парламенту. Згідно з ним, керівники провладних фракцій опинилися, звісно, серед найефективніших. А Юлія Тимошенко - серед аутсайдерів.
Але в цій історії та «аналізі» від КВУ є кілька цікавих «але». Всі не перелічуватиму, озвучу лише найяскравіші.

Свіжі «аналізи» показують, що лідер БПП Артур Герасимов ініціював 12 законопроектів, два з яких стали законами. Насправді ж ці два закони, як згодом з'ясувалося, є постановами Верховної Ради України, до того ж, колективного авторства депутатів усіх фракцій.

Натомість Юлія Тимошенко, за «аналізом» від КВУ, ініціювала п'ять законопроектів (жоден із яких не набув чинності) та не подала жодної (!) правки до законопроектів. І це відверта неправда!

Адже лише до нещодавно ухваленого на догоду олігархам закону «Про ринок електричної енергії» Юлія Тимошенко подала понад 250 поправок, не кажучи вже про правки до інших законопроектів. Це легко перевірити на сайті Верховної Ради України.

Те ж стосується законопроектів, автором та співавтором яких є Юлія Тимошенко. На жаль, більшість із них навмисне не вносять до порядку денного Верховної Ради, і лідер «Батьківщини» наголошує на цьому на кожній погоджувальній раді, в багатьох заявах та інтерв'ю. Адже насправді їх ухвалення могло б вирішити чимало гострих соціальних та економічних проблем.

За всієї поваги до громадянського сектору, формування якого в нас відбувалося вкрай непросто, задіяні маніпуляції формують зневіру і дискредитують усі попередні досягнення. Ця тенденція мене особисто дуже непокоїть.

Бо вийде, як у повчальній гуцульській байці: вівчар двічі сурмив у трембіту, скликаючи людей на допомогу, бо, мовляв, на отару напали вовки. І двічі все село збігалося, та жодної небезпеки не було. А втретє, коли зграя вовків справді вирізала отару, на заклик вівчаря ніхто не відгукнувся.

Щоб, бува, так не трапилося із КВУ, коли на його заяви про реальні фальсифікації на виборах не буде жодної реакції.

Іван КРУЛЬКО,
народний депутат України

(«Українська правда»)

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Апрель 2018 (880)
Март 2018 (1047)
Февраль 2018 (813)
Январь 2018 (943)
Декабрь 2017 (989)
Ноябрь 2017 (908)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области