ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Март 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Учасники віча закликали «Батьківщину» рятувати село

  290   0 29.10.2016, 18:11 | Новости, Политика
Учасники віча закликали «Батьківщину» рятувати село

 

Сьогодні близько 10 тисяч представників з усіх регіонів України з'їхалися до Києва на Всеукраїнське селянське віче, щоб обговорити становище українського села, аграрної галузі та життя звичайного селянина

 

Під час віча виступили активісти громадських селянських організацій та профспілок, фермери, сільські та селищні голови, представники сільської медицини та освіти, а також депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина».


Президент Асоціації фермерів України Іван Томич подякував «Батьківщині» та її лідеру Юлії Тимошенко за захист української землі та українського села. Він також закликав депутатів від партії зареєструвати в Верховній Раді законопроект про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі на п'ять років.

 

 

У своєму виступі Іван Томич також закликав народних депутатів відкликати проект закону про емфітевзис як неприйнятний.

 

«Українська земля - найбагатша у світі. Це не тільки потенційний аграрний ресурс, а й життєвий простір української нації і наших майбутніх поколінь. Саме нація та її життєвий простір має бути першочерговою стратегію земельної політики української держави», - зазначив президент Асоціації фермерів.

 

Іван Томич наголосив на необхідності повернення єдиного земельного податку та докорінної  зміни ситуації в аграрній сфері: «від олігархізації до сімейного фермерського устрою, до розвитку селянина, місцевої громади, до побудови багатої заможної країни».

 

 

На катастрофічному стані сільської медицини наголосила у своєму виступі Галина Мачача, голова Козелецької районної організації ВО «Батьківщина».

 

«Ми хочемо, щоб нас почув уряд. Для збереження здоров'я людей треба збільшити фінансування медицини на селі, а не закривати діючи лікарні. Нам нічого не виділяють на медобладнання. Наприклад, у районній лікарні у нас працює флюрограф, якому вже 35 років», - обурилася  активістка.

 

При цьому від усіх медиків Козелецького району жінка подякувала Юлії Тимошенко за машини невідкладної допомоги, які вона в часи свого прем'єрства подарувала лікарням.

 

За словами представниці «Батьківщини», важливо зробити все для підвищення престижності праці лікаря на селі.

 

«Зарплата лікаря, який пропрацював у дільничній лікарні чи на стаціонарі, нижча за зарплату підсобного працівника на будівництві. Не діє і соціальна програма надання житла медикам, що стає перешкодою для залучення на роботу молодих медпрацівників», - зазначила вона.

 

 

Про загрозу ліквідації профспілкового руху в АПК розповів Ігор Сопелкін, голова профспілки працівників АПК України.

 

«Сьогодні профспілки можуть бути заборонені через те, що ми намагаємося захистити людей, відстоюємо їхнє право на належні умови праці та на достойну зарплату»,  - повідомив він.

 

За словами лідера організації, влада почула профспілку працівників АПК тільки після вуличних акцій протесту, водночас відмовляється вести соціальний діалог.

 

Водночас Ігор Сопелкін наголосив, що такий діалог на постійній основі профспілка веде з народним депутатом від «Батьківщини» Вадимом Івченком. Завдяки співпраці з політиком, якого профспілка обрала своїм представником у Верховній Раді, вдалося вирішити багато болючих питань для працівників АПК.

 

Нагадаємо, сьогодні у Києві з ініціативи партії «Батьківщина» пройшло Всеукраїнське селянське віче, у якому взяли участь близько 10 тисяч учасників з усіх регіонів України. Це представники громадських селянських організацій, фермери, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад від ВО «Батьківщина», а також делегати від профспілок, сільської медицини та освіти.

 

ba.org.ua

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Март 2018 (669)
Февраль 2018 (812)
Январь 2018 (943)
Декабрь 2017 (989)
Ноябрь 2017 (908)
Октябрь 2017 (272)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области