ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Февраль 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

«Батьківщина» підтримує створення ТСК з розслідування діяльності керівництва НБУ

  261   0 26.10.2016, 16:08 | Новости, Политика
«Батьківщина» підтримує створення ТСК з розслідування діяльності керівництва НБУ

 

«Батьківщина» підтримує пропозицію ошуканих вкладників про створення ТСК з розслідування злочинної діяльності керівництва НБУ та Фонду гарантування вкладів.

 

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі лідера фракції Юлії Тимошенко та депутатів від «Батьківщини» з представниками громадських організацій, що об'єднують вкладників різних банків, які постраждали від їх закриття та банкрутства.

 

Учасники круглого столу домовились про створення спільної робочої групи за участю депутатів від «Батьківщини» та представників ошуканих вкладників, щоб спільно напрацювати законодавчі ініціативи щодо вирішення ситуації із закриттям українських банків.

 

Під час своїх виступів однією з основних проблем у банківській сфері представники громадських організацій ошуканих вкладників назвали злочинну діяльність Національного банку та Фонду гарантування вкладів при повній бездіяльності правоохоронних органів.


«Фонд гарантування вкладів діє на свій розсуд, а не у відповідності до законів та до Конституції. При цьому всі звернення до правоохоронних органів ігноруються, в тому числі до Генпрокуратури та НАБУ. Фонд відправляє нас в суди, в яких нічого доброго не слід очікувати», - обурився представник громадського руху ошуканих вкладників банку «Михайлівський» Григорій Лукашенко.


Він додав, що від такої політики багато банків вже постраждали, адже «головним джерелом проблем є НБУ і Фонд гарантування вкладів».


«Тому керівники цих організацій мають бути негайно звільнені. Має бути створена парламентська слідча комісія, яка розслідує злочини керівників НБУ і Фонду гарантування вкладів та виявить корупційні зв'язки з державними органами», - наголосив громадський активіст Григорій Лукашенко.


Також запропоновано налагодити тісну співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та звернутися до них з вимогою арештувати рахунки, майно усіх, хто причетний до корупційних схем з обкраданням громадян України через банки.


Представник громадського руху ошуканих вкладників банку «Михайлівський» також запропонував внести зміни до законодавства, передбачивши суму гарантування вкладів до 100 тис. євро.


Зі свого боку, голова спілки вкладників «Дельта банку» Роман Бадаліс подякував лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко за можливість розпочати у країні професійну дискусію з вкладниками.


«Ця дискусія давно назріла, оскільки зачіпає інтереси сотень тисяч, мільйонів громадян. За три роки тільки рух вкладників «Дельта-банку» втратив 10 людей, які зневірилися, не бачили перспективи на повернення коштів й закінчили життя самогубством», - повідомив представник вкладників.


Втім, на думку громадського активіста, лише «звільнення голови НБУ або зміна прізвища на Інститутській не виправить ситуацію».


«НБУ поводить злочинну діяльність: видає кредити на рефінансування, які йдуть не за цільовим призначенням, а виходять за кордон і осідають там на рахунках», - зазначив Бадаліс.


При цьому він звернув увагу на бездіяльність правоохоронних органів, які закривають очі на незаконне виведення мільярдів з українських банків.


«Ми спілкуємося з усіма органами влади, постійно стежимо за ситуацією і чітко розуміємо, що держава
просто не зацікавлена втрачати цей бізнес, в якому замішані НБУ, акціонери, кредитори і правоохоронні органи», - наголосив він.


Історію з ошуканими вкладниками «Дельта-банку» Роман Бадаліс назвав прикладом кримінальних схем із виведення коштів за кордон.


Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко під час зустрічі з ошуканими вкладниками заявила, що рефінансування банків, яке проводив НБУ під керівництвом Валерії Гонтаревої, відбувалося за корупційною моделлю, а деякі фінансові установи закривалися через політичні мотиви.


Також «Батьківщина» ініціювала проведення комітетських та парламентських слухань щодо проблем у банківській сфері та напрацювання механізмів захисту ошуканих вкладників банків.


У роботі круглого столу взяли участь представники громадських організацій «Асоціація постраждалих вкладників «Форум-SOS», «Спілка вкладників АТ «Дельта Банк», «Фінансовий майдан», Комітету захисту вкладників банку «Фінанси та кредит», а також рухів вкладників банків «Михайлівський», «Хрещатик», «Фінансова ініціатива», «Євробанку», «Київська Русь» та інших.


ba.org.ua

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Февраль 2018 (713)
Январь 2018 (943)
Декабрь 2017 (989)
Ноябрь 2017 (908)
Октябрь 2017 (272)
Сентябрь 2017 (2872)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области