ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Май 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Влада замовчує текст Меморандуму з МВФ, щоб не показати своїх злочинних планів, - Юлія Тимошенко

  148   0 19.09.2016, 17:25 | Новости, Политика
Влада замовчує текст Меморандуму з МВФ, щоб не показати своїх злочинних планів, - Юлія Тимошенко

 

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що текст меморандуму з МВФ існує, але влада не хоче його оприлюднювати, щоб не показувати своїх злочинних намірів із знищення українського народу.

 

Про це вона заявила у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради.

 

«Вони досі не оприлюднили меморандум лише тому, що не хочуть показати країні, що президент, прем'єр і голова НБУ збалансували державні фінанси за рахунок пенсіонерів, за рахунок бюджетників, за рахунок заробітних плат і соціальних видатків», - переконана лідер «Батьківщини».

 

Політик пояснила, що МВФ не утаємничує ніяких документів, але має у своєму регламенті позицію, де вказано, що лише в разі бажання уряду меморандум може бути оприлюднений: «До МВФ ніяких питань не має. Всі питання до президента Порошенка, прем'єр-міністра Гройсмана і до голови НБУ Гонтарєвої».

 

«Коли ми поставили на Погоджувальній раді питання щодо оприлюднення тексту меморандуму, то представник уряду Кубів сказав, що вони важко й тяжко перекладають меморандум українською і тому не можуть оприлюднити. Ви розумієте, що це обман? Бо коли меморандум готується, то він паралельно готується українською та англійською мовами. Тому ми вимагаємо, щоб уряд оприлюднив сьогодні хоча б англійською мовою. І прошу громадянське суспільство взяти під контроль оприлюднення цього документу», - закликала Тимошенко.

 

Читайте також: «Батьківщина» категорично проти продажу сільськогосподарської землі, - Юлія Тимошенко

 

Водночас лідер фракції повідомила, що мала можливість ознайомитися з текстом меморандуму, з якого зрозуміло, що найбільше уряд збирається вдарити по пенсіонерах: передбачається збільшення віку виходу на пенсію, скорочення пільгових категорій пенсіонерів, які мали можливість достроково вийти на пенсію; крім того, зберігається 15% на пенсії працюючих пенсіонерів.


Лідер «Батьківщини» також розповіла про злочинний план уряду щодо скороченя мережі закладів освіти та охорони здоров'я.


«Це, по суті, означає позбавлення частини українців права на доступ послуг освіти і охорони здоров'я», - вважає Тимошенко.


Вона звернула увагу на ще одне зобов'язання уряду перед МВФ: «Передбачена тотальна приватизація стратегічних об'єктів держави: портів, ключових підприємств енергетики, в той час, коли у нас війна і коли вартість цих об'єктів занижена».


«Я вважаю, хай спочатку президент Порошенко продасть свій «Рошен» під час війни і покаже, що є певна ціна на світових ринках на таку власність як порти, заводи та інше, а потім пропонує країні продати свою стратегічну державну власність за безцінь», - заявила Тимошенко.


Читайте також: Юлія Тимошенко: Бюджетний процес - це повний обман


Також лідер партії вважає недопустимим проводити приватизацію Одеського припортового заводу під час війни.

 

«Стартова ціна ОПЗ знижена майже втричі. І я точно знаю, що вже поіменно відомо, кому цей стратегічний завод буде продано за безцінь», - наголосила народний депутат.


Голова фракції також повідомила, що уряд у Меморандумі взяв зобов'язання перед МВФ про відміну мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення та скасування пільгової системи оподаткування наших аграріїв.


«Вони остаточно їх добивають, щоб отримати звільнену від аграріїв сільськогосподарську землю і потім прибрати її до рук», - зауважила Юлія Тимошенко.


Окрім того, лідер «Батьківщини» повідомила, що в Меморандумі закладена націоналізація великих українських банків.


«Ми хочемо знати, що це за банки? Коли запланована їх націоналізація і хто буде відповідати за зобов'язання, які ці банки мають перед українцями?» - додала політик.

 

ba.org.ua

 

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Май 2018 (718)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)
Февраль 2018 (813)
Январь 2018 (943)
Декабрь 2017 (989)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области