ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Рада приняла «антикоррупционный» и послушала Ярошенко

  290   0 15.03.2011, 14:21 | Новости, Политика

Трудовий будень народних депутатів розпочався попередньо недослуханим проектом закону «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні». Тож сьогодні народні обранці стартували з розгляду славнозвісного документу. Розгляд документу тривав неповні дві години, після чого відповідний законопроект підтримали 330 з 347 народних депутатів.

"Регіонал" Мірошниченко забрався у лави нашоукраїнців

Продуктивною роботою і не пахне

Перед початком засідання - коротка нарада у президії

"Комуністичний синхрон"


Зазначимо, що проект закону було прийнято в другому читанні за винятком окремих статей і перехідних положень, які народні обранці направили на повторне друге читання. Ми ж зі свого боку зауважимо, що «антикорупційний документ» передбачає розширення кола суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення, а також уточнення і конкретизацію умов віднесення до числа таких суб´єктів окремих осіб, а також конкретизацію видів обмежень суб´єктів відповідальності за корупційні правопорушення щодо використання ними службового становища, роботи близьких осіб, суміщення посад та сумісництва, а також щодо одержання такими суб´єктами дарунків.

Проголосований документ передбачає запровадження нового порядку здійснення фінансового контролю, встановлення обов’язку декларування як доходів, так і витрат, визначення строків подання декларації та опублікування в офіційних друкованих виданнях декларацій про майновий стан, доходи і витрати посадовців.

Що цікаво, документ передбачає заборону на одержання органами державної влади та органами місцевого самоврядування від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуг та майна, крім випадків, передбачених законами або чинними міжнародними договорами України, укладеними в установленому законом порядку. Хоча зі слів представників фракції БЮТ-Батьківщина, президент України Віктор Янукович написав такий «антикорупційний» закон, що захищає чиновників на всіх рівнях влади. А на думку заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка,  Запропонований «антикорупційний» закон президента України Віктора Януковича не вирішує базових проблем корупції в Україні. Зокрема, чітко не окреслена норма щодо понять «близьких родичів».

Зауважимо, що документом пропонується також внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів, передбачивши адміністративну відповідальність за адміністративні корупційні правопорушення та посилення відповідальності за злочини у сфері службової діяльності.

Фракція БЮТ-Батьківщина вимагає відзвітувати уряд по фінансово-економічному стані країни

«Ми проти підвищення пенсійного віку. Ми пропонуємо інший підхід. Ми вважаємо, що «в тіні»звертається близько 200 мільярдів гривень тіньової заробітної плати. Висновок зарплати з тіні - це зараз головна проблема », - зазначив глава фракції Іван Кириленко

Рада нагодує звіряток

Уряд прийшов звітувати до парламентарів

... нардепів цікавить дещо інше

... а дехто навіть читає листи "з народу"
Після ухвалення відповідного документу, Верховна Рада України у ході ранкового засідання заслухала звіт міністра фінансів України Федора Ярошенка про виконання державного бюджету України за 2010 рік.

Але за словами заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка Представники опозиційних фракцій вимагають розглянути реальний звіт уряду «Про виконання бюджету на 2010 рік».

«Всі документи, які ми будемо розглядати за 30 хвилин, були у Верховній Раді  зареєстровані 14 лютого. Але треба час, щоб такий документ проаналізувати. Ми маємо почути реальну оцінку», - сказав він.

За словами політика, вся гуманітарна сфера (освіта, культурний розвиток – ред.) недофінансована за 2010 рік, крім того «ще більші проблеми ми маємо у першому кварталі 2011 року».

Миколи Томенко нагадав, що уряд Юлії Тимошенко «ніколи навіть в період кризи не затримував і не недоплачував стипендії». «У нас ніколи міністерство фінансів не вимагало від студентів збільшити оплату за навчання, не було затримок на оплату заробітних плат», - наголосив він.

У зв’язку з тим, що в Україні немає належного контролю за виконанням бюджету, фракція БЮТ-Батьківщина «буде вимагати виконати рішення Конституції щодо звільнення і призначення голови Рахункової палати», оскільки вже більше 3х місяців голова Рахункової палати перебуває на цій посаді незаконно.

Також стало відомо, що Верховна Рада України у четвер, 17 березня, розгляне Проект Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» всупереч попередньому погодженні на погоджувальній раді, що відповідний документ не буде розглядатися на поточному пленарному тижні.

Під час ранкового засідання голова опозиційного уряду Сергій Соболєв також повідомив, що фракція БЮТ-Батьківщина вимагає  у Верховної Ради України розглянути питання щодо переіндексації заробітні плати і пенсії громадян згідно із реальним рівнем інфляції.

Необережні депутати пишуть СМС. Окрім "полюбовних" можна прочитати ще й робочі:

 

София Зарудная. Павель Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (657)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области