ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Азаров умалчивает инфляцию. Украину ждет «экономический коллапс»

  274   0 17.03.2011, 20:24 | Новости, Политика

Чергове засідання опозиційного кабінету міністрів, його члени присвятили питанню стану економіки України в умовах різкого зростання інфляції. Зі слів опозиційних міністрів стало очевидно, що реальна інфляція в Україні складає 42,3%, в той час як чинний Кабінет Міністрів подає занижені показники. На фоні такого замовчування реального рівня інфляції, українських громадян чекає «економічний колапс».

Опозиційні міністри збираються на засідання

Як повідомив народний депутат БЮТ-Батьківщина Андрій Сенченко, згідно із розрахунками опозиційних представників влади. Реальний індекс інфляції складає 42.3%, а не 9,1%, як це прогнозує чинний уряд.

«42,3% - доведена цифра, це реальний індекс інфляції за минулий рік. Уряд не визнає цю цифру, і називає цифру – 9,1%», - сказав він і додав: «У 2009 вартість споживчого кошику при мінімальній заробітній платі складав 32,3%, у 2010 – 57,3%». Він нагадав, що у випадку інфляції більш ніж на 1% уряд згідно із чинним законодавством зобов’язаний індексувати прожитковий мінімум, і відповідно – заробітну плату і пенсію. «На сьогодні викривлення показника інфляції – це не просто PRходи, це злочин», - наголосив Андрій Сенченко.

Міністр фінансів опозиційного уряду Андрій Сенченко: Чиновники здійснюють злочин, маніпулюючи цими цифрами. Влада не хоче індексувати прожитковий мінімум у відповідності до реальної інфляції, і як наслідок - люди не в стані звести кінці з кінцями

Українській економіці загрожує колапс. Народні депутати фракції БЮТ-Батьківщина вносять свої пропозиції

На думку політика, перший аспект проблеми – не політичний, а кримінальний. «Чиновники здійснюють злочин, маніпулюючи цими цифрами. Влада не хоче індексувати прожитковий мінімум у відповідності до реальної інфляції, і як наслідок - люди не в стані звести кінці з кінцями», - пояснив Андрій Сенченко. Зі слів політика, у перерахунку згідно із реальним індексом інфляції, прожитковий мінімум має складати 1236,6 гривень, а фактично урядом установлено на сьогодні – 901 гривня. «Майже на 300 гривень прожитковий мінімум штучно не проіндексований. Відповідно мінімальна заробітна плата установлена на рівні 941 гривня, а має бути 1236,6. Мінімальна пенсія на сьогодні складає 750 гривень, а має бути 989 гривень», - перерахував він і додав: «Непроіндексований рік призвів країну в стан соціально-економічного колапсу».  Саме тому, на думку Андрія Сенченка, такі дії влади підвищують температуру в суспільстві.

«Ми як опозиційний уряд пред’являємо чинному уряду дуже серйозну претензію. Вони винні в тому, що росте соціальна напруга. Мова в першу чергу йде про людей похилого віку. В цьому смислі абсолютно аморальні дії влади», - заявив він.

Також за словами політика, уряд Азарова рапортує про зростання дохідної частини Державного бюджету країни, в той час як ці доходи пов’язані виключно із неповерненням підприємствам податку на додану вартість. «Влада рапортувала, що у них є ідея переглянути бюджет, бо дохід бюджету перевищив очікування. Ці доходи досягнуто тотальним неповерненням ПДВ», - сказав він.

За словами політика, Кабінет Міністрів України наголошує на автоматичному поверненні ПДВ, хоча «реально цього не існує». «Їх досягнення – об’єднання бюджету країну із власно кишенею», - пояснив політик.


А от на думку народного депутата БЮТ-Батьківщина, голови опозиційного уряду Сергія Соболєва, згідно із показником приросту в абсолютних величинах, в Україні більшою мірою стали виробляти курячі яйця для внутрішнього споживчого ринку країни. «В лютому ВВП держави зріс на 7,1%. Але ми не можемо зрозуміти, які показники бере уряд і президент  коли називають такі цифри. Ми маємо взяти до уваги абсолютні величини приросту по м’ясу, молочних продуктів, зерна», - сказав він і додав: «Єдиний показник, який дав приріст в абсолютних величинах, - це яйця».

Голова опозиційного уряду Сергій Соболєв: В лютому ВВП держави зріс на 7,1%. Але ми не можемо зрозуміти, які показники бере уряд і президент  коли називають такі цифри. Ми маємо взяти до уваги абсолютні величини приросту по м’ясу, молочних продуктів, зерна

За його словами, минулого року було вироблено 16 мільярдів штук, в той час як поточному 17 мільярдів. «Але якщо взяти ситуацію із зерном, то ми маємо наступні цифри: 46 (мільйонів тонн – Авт.) – у минулому році і 39,2 (мільйонів тонн – Авт.) зараз», - перерахував Сергій Соболєв. Саме тому на його думку, реального ВВП, який би створював приріст реально вироблених благ, на сьогодні за підсумками 2010 року не існує.

Андрій Павловський: Ми взяли за зразок європейську практику і пропонуємо визначити, що з 1го квітня мінімальна пенсія має становити 1222 гривні, мінімальна заробітна плата повинна бути – 1536 гривень, а прожитковий гривень має становити – 1458 гривень

Саме тому об’єднана демократична опозиція пропонує домогтися у Верховної Ради України розгляду Проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» щодо забезпечення соціальних гарантій громадян. З відповідною ініціативою сьогодні виступив народний депутат БЮТ-Батьківщина, міністр соціальної політики опозиційного уряду Андрій Павловський. «У зв’язку із тим, що в цивілізованих країнах прийнято не тільки індексувати мінімальні пенсії, зарплати і стипендії на рівень інфляції, а й випереджати відповідне зростання, тому ми взяли за зразок європейську практику і пропонуємо визначити, що з 1го квітня мінімальна пенсія має становити 1222 гривні, мінімальна заробітна плата повинна бути – 1536 гривень, а прожитковий гривень має становити – 1458 гривень», - пояснив Андрій Павловський.

Міністри опозиційного уряду (з ліва на право): міністр юстиції Олена Шустік, міністр аграрної політики Іван Кириленко, міністр фінансів Андрій Сенченко, голова опозиційного уряду Сергій Соболєв


Об’єднана демократична опозиція також пропонує відправити кошти, отримані від приватизації компанії «Укртелеком», на переіндексацію пенсій, заробітних плат і стипендій у зв’язку із зростанням показника рівня інфляції. «Засоби для переіндексації – є. Від приватизації «Укртелекому» надійшло 10 мільярдів гривень. Зараз почнуться дебати, чи проїдати, чи інвестувати (вилучені кошти – ред.). Якщо вони (уряд – ред.) вирішать будувати дороги, то відбудеться наступним чином: 4 мільярди підуть на дороги, 6 мільярдів – в офшори», - зауважив народний депутат БЮТ-Батьківщина Андрій Сенченко і додав: «Ці 10 мільярдів гривень можна направити на індексацію, і в такому разі кошти підуть на стимулювання споживчого ринку в країні, в тому числі і на виробництво продуктів харчування, інших перших необхідних предметів». За його словами, рішенням уряду має бути наступним: «10 мільярдів віддати людям згідно із законом».

У той же час, присутній під час засідання опозиційного уряду народний депутат НУНС Олександр Бондар повідомив, що Верховна Рада України відмовилася голосувати за постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії  щодо розслідування обставин приватизації державної компанії «Укртелеком». «Це єдина приватизація, коли досі невідомо власника об’єкту», - сказав він і додав, що на сьогодні в такому випадку залишається відкритим питання секретного зв’язку. Олександр Бондар також пояснив присутнім, що перед підписанням договору щодо приватизації компанії, комісія по регулювання зв’яжу підняла ціни на тарифи на стаціонарний зв'язок. «Це зроблено для інвестора – такі послуги від громадян України», - іронізував політик.

Нардепи від опозиції дали низку цінних порад для голови уряду - Миколи Азарова

Також за словами опозиційних урядовців, через замовчування урядом реального показника інфляції, ціни на пальне, газ, послуги ЖКХ і інші продукти споживання зростуть у декілька разів. Таку інформацію сьогодні під час засідання опозиційного уряду повідомив народний депутат НУНС Олександр Бондар. «Уряд не надає реального рівня інфляції, а обсяги цієї неправди на сьогодні досить великі», - сказав він і додав: «Ця ситуація не тільки не доходить (до уряду – Авт.), а ще матиме зворотній наслідок. Якщо на порядок були підвищені ціни на паливо і газ, і це продовжується, то як можна стримати інфляцію і рівень цін на продовольчому ринку?».

Міністри опозиційного уряду попереджають: ціни на продовольство зросте врази

Також на його думку, якщо податковий тиск на підприємців збільшився «на порядок», то будуть зростати і «ціни на ринку монополістів», прикладом чого є ринок нафтопродуктів.

За словами Олександра Бондаря, адміністрування цін, що здійснюється сьогодні урядом Азарова, «містить радянський характер». Він також риторично поцікавився, чи мають реальну статистику урядовці і які у них з цього приводу думки і кроки.

Народний депутат НУНС Борис Тарасюк

Голова фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко в ході засідання опозиційного уряду

Опозиційні міністри домовилися внести низку законопроектів на розгляд Верховною Hадою України

Член фракції НУНС під час засідання опоизційного урядуІ на останок. За інформацією народного депутата БЮТ-Батьківщина, голови опозиційного уряду Сергія Соболєва, низка членів чинного Кабінету Міністрів України за останній рік подвоїли свої статки, і піднялися в рейтингу найбагатших людей країни. «П’ять осіб з нинішнього офіційного уряду України попали згідно з процедуро визначення найбагатших людей України в 200-ту найбагатших людей України», - сказав він і додав: «Всі ці п’ять осіб спромоглися збільшити свої статки удвічі».

За словами політика, до цього списку було внесено першого віце-прем’єра Андрія Клюєва, що і став лідером, статки якого майже досягнули 1 мільярду доларів, в наслідок чого він просунувся по списку одразу на 25 місце. «… тут же віце-прем’єр Колесніков, голова СБУ - Хорошковський, голова НБУ - Арбузов, а також віце-прем’єр міністр Тігіпко», - перерахував Сергій Соболєв і додав: «І нам цей уряд розказує, що у них немає грошей виплачувати гроші громадянам у відповідності до закону про індексації пенсій і заробітних плат».

Після завершення засідання опозиційного уряду, його міністри оформили відповідні проекти рішень для направлення на розгляд Верховною Радою України

София Зарудная. Павель Довгань. INTV

Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (627)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области