ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Привітання Захарченку: Щоб за тобою прийшли працівники "Беркуту"

  1847   2 20.01.2014, 20:42 | Новости, Политика
Привітання Захарченку: Щоб за тобою прийшли працівники "Беркуту"

Сьогодні міністру внутрішніх справ, генералу, доктору економічних наук, заслуженому юристу України Віталію Юрійовичу Захарченко виповнюється 51 рік.

Соцмережі активно вітають людину, для якої такі поняття, як офіцерська честь, гідність, обов'язок служити своєму народові, є порожнім звуком, передає Еспресо.TV.

Отож, найщиріші вітання Захарченку від читачів:

- Бажаю тобі, щоб ти з своїм другом Вітьою Федоровичем наступний день народження зустрів в колонії строгого режиму!

- Свою "кар’єру" Захарченко розпочинав ще в Ризькому ОМОНІ, коли придушував волю латишів до Незалежності! Заслуговує на смерть за злочини проти українського та латиського народів!

- Нагородити іменною йолкою із занесенням в дупло!

- Народ вже не спинити! Тіштеся, що ще бачите суперника наяву! А коли почнуться Повстанські громади, що будуть діяти підпільно, то вас виловлюватимуть і чинитимуть самосуд!!!

- Аби кожної, кожної хвилини, кожної секунди ти думав про те, кого ти відправив воювати проти власного народу. Щоб стогін їх матерів, не дай Боже, якщо щось з ними станеться, дзвенів в твоїх вухах завжди.

- Думаю, що прийде час і вбивати тебе прийдуть працівники «Беркуту», за те, що ти їх підставило, пославши на війну з усім народом України.

- Такой злобный взгляд бывает у импотента. Поздравляю.

- Бажаю нарешті народитися людиною і відчути до себе все те, що відчувають ті молоді хлопці, поки що твої підлеглі, які змушені мерзнути і ризикувати життям ради бандитів, замість того, щоб їх садити і бути героями, а не катами.

- Бажаю отримати срачку на ваших засіданнях. І щоб в той час в туалеті закінчився папір, а мобільний не мав зв’язку. Бажаю вам, щоб на ваші пагони насрали всі голуби миру! І всього, що ви собі ніколи не побажали!

- Пане я дуже хочу, щоб Вас особисто привітала своєю знаменитою піснею Мерлін Монро і самі знаєте де! У ПЕКЛІ!

- Виталий Юрьевич, я много лет работаю в органах, и мне очень стыдно за то, что вы их возглавляете. Не надейтесь, что все пройдет так просто. Жизнь вас обязательно накажет. Выберет самую больную вашу точку и ударит по ней. Проклятия миллионов людей еще не сходили с рук НИКОМУ! Жизнь у вас, как и у всех нас - одна. Я бы не хотела, чтобы меня ненавидели хотя бы 20 человек, а вас ненавидят миллионы. Задумайтесь о жизни, а не деньгах. У каждого человека иногда просыпается совесть, даже у киллеров или серийных убийц. Разбудите свою совесть сейчас, немедленно, пока еще не поздно!

- Купи собі гарну швабру і поприсідай. Може попустить!

- Бог не теля, баче й звідтіля!!! Підстилка бандюковичів!!! Людська кров та сльози ніколи не падають на землю дарма!!!

- Щоб ти жив на одну зарплату від пошиву рукавиць.

- Бажаю, щоб з настанням 12-ї години чари розвіялись і твої маєтки перетворились в землянку на 5 кв.м. Пожив би ти пару років в шкурі тих людей, яких наказуєш зараз бити, сам би на себе руки наклав!

- Виталий Юрьевич, с Днем рождения! Признаюсь, до 18 мая 2013 года я не имел представления, кто вы и что вы. 1,5 года на посту министра МВД прошли для вас гладко. Неприятности начались с Вадима Титушко и, надеюсь, закончаться Гаагским военным трибуналом. И это будет меньшее наказание, чем если вас поймает разъяренная толпа и повесит на столбе, как паршивую собаку. Надеюсь, у вас будет время переосмыслить свое поведение и понять, что, согласно Конституции Украины, у вас было право не выполнять преступные приказы режима и уйти в отставку с чистой совестью, как это сделал парой дней ранее генерал-полковник Воробьев. Хочу пожелать вам в ближайшие дни сделать правильный выбор и перейти на сторону народа, дабы не провоцировать введение международных санкций против вас лично. Желаю вам очень долгих лет жизни наедине с вашей совестью (она есть универсальным палачом даже для таких людей, как вы)!

- Щоб у твій День народження у тебе з’явилася совість і ти сповна відчув усі її найтяжчі муки, кате України. Дарую тобі титул Віталія Кривавого і живи з ним до кінця днів своїх.

- Господи! Дай йому хоть каплю розуму!

- Желаю вам и вашей семье, вашим детям внукам и т.д. жить так, как сейчас живут на Майдане, и битыми быть также, как люди с Грушевского, чтоб всю свою оставшуюся жизнь вы провели так же, как эту ночь люди в Киеве.

- Пусть к тебе в этом году вернётся всё то, что люди от тебя терпят.

gazetavv.com
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2018 (698)
Декабрь 2017 (989)
Ноябрь 2017 (908)
Октябрь 2017 (272)
Сентябрь 2017 (2872)
Август 2017 (4339)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области