ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Заява Ради українських державницьких організацій світу відносно договору про стратегічне партнерство України з Росією

  545   2 25.12.2013, 14:41 | Новости, Политика
Заява Ради українських державницьких організацій світу відносно договору про стратегічне партнерство України з Росією

Покликаючись на свою заяву з 5 грудня 2013 р. Рада українських державницьких організацій світу засуджує політичну та економічну агресію Росії проти України, яка призвела до Угоди Путіна-Януковича, підписаної президентами Росії та України 17 грудня 2013 в Москві про стратегічне партнерство України з Росією, і заявляє, що:

Ця Угода призведе до втрати політичного та економічного суверенітету України, прискорюючи процес злиття України з Росією вступом до Митного Союзу та Єдиного Економічного Простору.
Ця Угода унеможливлює підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та веде Україну до постколоніальної залежності колишнього імперського центру в зоні відновленого Радянського Союзу, що становитиме геополітичну загрозу Європі та Західному Світові.
РУДОС надалі заявляє свою солідарність з вимогами Євромайданів та єдність з народом України у прагненні стати повноправним членом ЄС.
РУДОС засуджує брутальне насилля проти мирних демонстрантів Беркуту та вимагає строгого покарання відповідальних.
РУДОС закликає до звільнення ув’язнених невинних демонстрантів, як також всіх політв’язнів з тюрем в Україні, включно з Президентським помилуванням та звільненням з в’язниці колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.
РУДОС підтримує вимоги 18 грудня 2013 р. Євромайдану до влади та опозиції розпочати публічні переговори ( з прямою трансляцією в телеефірі ) з представниками влади, опозиції та громадськості.
РУДОС підтримує вимоги Євромайдану 18 грудня 2013 р. відправити у відставку уряд на чолі з Миколою Азаровим та мирного усунення Президента Януковича від влади конституційним шляхом згідно з волею народу України.
РУДОС вітає готовність Ради ЄС з питань закордонних справ знову підписати Угоду про асоціацію із зоною вільної торгівлі, якщо Україна буде готова і виконає умови.
РУДОС вітає заклик Європейського Парламенту до Єврокомісії відкинути пропозицію залучення Росії до процесу підписання Угоди про асоціацію з ЄС та ввести контрзаходи у випадку порушення Росією правил торгівлі СОТ для політичних цілей.
РУДОС вітає Декларацію ЄС, проголошену 19 грудня 2013, відзначаючи по шести пунктах про готовність підписати Угоду про асоціацію та підтримку ЄС українцям, які виступають за європейську інтеграцію.
РУДОС звертається до урядів та парламентів держав, де знаходяться українські громади та організації, споріднені з РУДОС засудити політичну та економічну агресію Росії, що порушують міжнародні гарантії державної незалежності та безпеки України.
РУДОС звертається до урядів світу взяти до уваги введення санкцій на урядові чинники України та Росії, які нехтують своїми конституційними уповноваженнями як і міжнародними нормами щодо невтручання у внутрішні справи незалежних країн.
РУДОС одночасно закликає, щоб вищезгадані держави зміцнили громадське суспільство в Україні шляхом спрощення візового режиму, призначення стипендій для молоді, культурного та наукового обміну і скріплення праці Неурядових громадських організацій.
РУДОС висловлює сердечну подяку провідникам держав - Прем’єр-міністру Канади Стівену Гарперу, Міністру закордонних справ Великобританії Вільяму Гейґу, Міністру закордонних справ Австралії Джулі Бишоп, політику - Сенатору США Джону Маккейну, всім іноземним парламентаріям, відомим артистам - Полу Маккартні та Джорджу Клуні, журналістам та громадянам різних країн за їх щиру та віддану підтримку Українських Євромайданів.За Президію РУДОС,

Юрій Шимко Борис Потапенко

Президент Заступник ПрезидентаРУДОС, до якої входять чільні представники громадських організацій з України, CШA, Канади, Великобританії, Австралії, Аргентини, Німеччини, Франції, Португалії, Іспанії, Італії, Греції була створена у 1967 в якості координаційного органу українських організацій у вільному світі, головною метою якої було відновлення незалежної, соборної і демократичної української національної держави, яка коротко існувала після Першої світової війни, і яка була проголошена на початку Другої світової війни. Ці акти самовизначення та національного визволення включали затяжну визвольну боротьбу проти радянських і нацистських окупантів. Перші два президенти РУДОС пережили нацистські концентраційні табори в Освєнцімі і Заксенхаузені. Нагадаймо, що у попередніх роках РУДОС називалася Світова Конференція Українських Державницьких Організацій, Світовий Український Державницький Фронт, а перед проголошенням незалежності в 1991 р. — Світовий Український Визвольний Фронт. РУДОС, як і її попередники, є членом екзекутиви Світового Конґресу Українців.
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (630)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области