ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2018    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
         

1 січня в прокат виходить стрічка «47 Ронін»

  383   0 23.12.2013, 19:11 | Новости, Культура
1 січня в прокат виходить стрічка «47 Ронін»

Кіану Рівз очолює міжнародний акторський склад фентезі екшну «47 Ронін». Після того, як підступний воєначальник вбиває лорда Асано і відправляє його людей у вигнання, 47 самураїв, що залишилися без свого лідера, присягають помститися, щоб відновити честь свого народу. 47 ронінів, яких вигнали з рідної землі, розвіяні по всій країні – вони повинні зібратися разом і попросити допомоги Кая (Рівз) – напівкровки, якого вони колись зневажали – в їхній місії у світі, населеному міфічними чудовиськами, відьмами-перевертнями та іншими жахіттями.

Коли цей вигнанець стає їхньою смертельною зброєю, він перетвориться на героя, який надихає повстанців на протистояння злу, яке захопило їхні землі.
Ця історія основана на знаменитій японській легенді, що сягає корінням у 18-те сторіччя, коли 47 повстанців-самураїв віддали останню шану своєму несправедливо вбитому господарю, відплативши за його смерть. До акторського складу епічного 3D-фентезі «47 Ронін», окрім Рівза, увійшли відомі японські актори, яких знають не тільки в межах їхньої країни, а й в усьому світі: Хіроюкі Санада («Останній самурай») в ролі Оіші, лідеру самураїв; Таданобу Асано («Росомаха», «Тор 2: царство темряви») в ролі Лорда Кіра, підступного злодія, який ні перед чим не зупиниться, аби знищити своїх ворогів; номінована на «Оскар» актриса Рінко Кікучі («Вавілон») в ролі Відьми, яка може змінювати свою подобу і яка виконує всі бажання та накази лорда Кіри; Ко Шибасакі («Один пропущений дзвінок») в ролі Міки, доньки вбитого господаря, а також вічного кохання Кая.
Режисер Карл Рінш («Дар»).

Хто є хто в «47 Ронін»:
Кай аутсайдер в Японії 1800 років, світі неймовірної брутальності та невимовної краси, в часі, коли зустрічаються історія та фантазія. Коли від нього забрали його заборонене кохання, він розбитий і зломлений. Продираючись крізь землі, населені дивовижними істотами, міфічними чудовиськами та звабливими відьмами, Кай повинен приєднатися до братства вигнанців у їхній спільній місії помсти. Нижче інформація про героїв фільму.

• Кай (Кіану Рівз) сирота, який виріс в селищі Ако, де він увесь час був аутсайдером через те, що він – напівкровка. Дитиною його тренували надприродні істоти, що називають себе Тенгу, а коли Кай усвідомив, що не хоче стати одним з них, він утік. В лісі його знайшов лорд Асано і взяв до себе. Кай закохався в його доньку, Міку. Коли його господаря вбили, кай приєднується до Оіші та ронінів (самураїв без господаря), щоб помститися зловісному лорду Кірі. Але вони не знають, що борються проти демонів і ця боротьба змінить їхні життя назавжди.

• Лорд Асано (Мін Танака) лорд-феодал, що твердою рукою править провінцією Ако. Він та його самураї знайшли в лісі напівкровку Кая, коли тому було 13 років, і взяли його до себе. Асано бачить, як між Каєм та його донькою зростає симпатія, але традиція говорить про те, що цей союз неможливий.

• Міка (Ко Шібасакі) – донька лорда Асано, вона закохалася в Кая ще коли вони були дітьми. Вона зробить будь-що, що захистити його від мешканців селища, які цькують його. Вона навіть готова одружитися з лордом Кірою, щоб врятувати життя Кая.

• Оіші (Хіроюку Санада) – самурай, права рука лорда Асано. Коли Асано змушений вчинити ритуальне самовбивство – після того, як його звинуватили у спробі вбивства лорда Кіри – Оіші та інших самураїв лорда Асано відправляють у вигнання, вони змушені жити як роніни. Подорожуючи країною протягом кількох років Оіші збирає їх всіх разом, щоб помститися за смерть свого господаря.

• Лорд Кіра (Таданобу Асано). Його пращури пожертвували своїм життям, щоб сьогуни зайняли трон. В той час, як Кіра має тепле місце біля правителів, він кипить від заздрості через те, що його хазяїн обрав лорда Асано в якості правителя провінції Ако. За допомогою Відьми Кіра планує змістити Асано, одружившись з його донькою Мікою.

• Відьма (Рінко Кікучі) – зла чаклунка, здатна змінювати свою подобу, древня істота, що виконує накази лорда Кіри та використовує реальність як іграшку. Кіра наказує спокусливій сирені використати свої сили і перетворюватися на інших людей або створінь, щоб допомогти йому скинути правителя Асано і досягти мети – домінування в країні. Її голубе око залишається незмінним у будь-якій подобі, що вона приймає.

• Чікара (Джин Аканіші) – 16-річний син Оіші, юнак, який заслужив честь бути таким самим почесним самураєм, як і його батько. Кай потай тренує Чікару в той самий спосіб, як його тренувати люди Тенгу і навчає його тим таємничим технікам ведення бою, які одного дня врятують йому життя. Молодий Чікара супроводжує свого батька та інших ронінів в їхній місії.

• Сьогун Токугава Цунайоші (Кері-Хіроюкі Тагава) правитель Японії. Лорд Асано приймає Сьогуна разом з іншими даймо (феодальними лордами) в провінції Ако і вітає зібрання, щоб виказати солідарність між кланами. На честь візиту Сьогуна Асано також влаштовує турнір між найкращими воїнами кланів.

• Озброєний гігант Брут (Ніл Фінглтон) виступає на турнірі з боку лорда Кіри. Цей нездоланний воїн має майже 8 футів зросту, їздить на коні-примарі і б’ється мечем з чорної сталі. Є легенда, що ніхто на Землі не зможе його подолати… навіть Кай.

• На чолі з лордом Тенгу (Того Ігава) монахи Тенгу – понадприродні істоти, що живуть в лісі Тенгу, також відомому як «море дерев». Вони виховували Кая після того, як мати покинула його немовлям в лісі, вони навчили його, як битися із швидкістю світла. Коли роніни збираються відплатити за смерть свого господаря, народ Тенгу дає їм зброю.Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2018 (576)
Июль 2018 (1015)
Июнь 2018 (1010)
Май 2018 (1065)
Апрель 2018 (1024)
Март 2018 (1047)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области